Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sklep, w którym pracuję oferuje karty podarunkowe z paskiem magnetycznym, takim jak normalne karty z banku. Wczoraj do sklepu przyszła upośledzona dziewczyna z ojcem albo opiekunem, nie wiem dokładnie. Miała taką właśnie kartę podarunkową. Sporo czasu jej zabrało wybranie zakupów. Ale była cały czas uśmiechnięta i bardzo zadowolona.

  W końcu przyszli do kasy, gdzie skasowałem ich zakupy. Dziewczyna chciała sama przeciągnąć kartę w terminalu, więc go jej podsunąłem. Miała spore trudności żeby dobrze trafić kartą, przesuwała albo za wolno, albo za szybko, albo w złą stronę. Zarówno ja, jak i jej opiekun oferowaliśmy jej pomoc, ale uparła się by zrobić to samodzielnie. Próbowała i próbowała, wciąż bez sukcesu. Tymczasem uformowała się całkiem pokaźna kolejka, klienci z ciekawością przyglądali się sytuacji.

  Trwało to chyba z 10 minut i z każdą minutą dziewczyna była coraz bardziej sfrustrowana i czerwona na twarzy. Bardzo jej współczułem, to musiało być przykre uczucie nie radzić sobie z taką prostą czynnością i to jeszcze na oczach przyglądających się obcych ludzi.

  Gdy już miała łzy w oczach jej opiekun w możliwie najbardziej delikatny sposób zabrał jej tą kartę. Rozkleiła się wtedy zupełnie, zaniosła się głośnym płaczem. Klienci robiący zakupy podchodzili zobaczyć co się dzieje. Opiekun przeciągnął kartę przez terminal i… też nic z tego.

  pokaż spoiler Wtedy postanowiłem jednak zmienić typ płatności na "kartą".


  pokaż spoiler #pasta #heheszki #czlowiekskurwiel
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • odpowiedzi (32)

 • avatar

  Wiecie co mi się dziwnego zdarzyło? XD Wystawiłam zdjęcie w szpilkach na ten cały dzień szpilek, tak sobie dla zabawy, a teraz jakiś spermiarz do mnie wypisuje, że zapłaci mi za sesję stupek i mogę mieć z tego stałe źródło dochodu, ja pierdolę XDDDD
  #facebook #dzienszpilek #spermiarzalert #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski pokaż całość

  odpowiedzi (69)