Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dziewczyna chciała zrobić zwrot 1 przedmiotu, bo okazało się, ze mamy już taki w domu (pomyłka przy rozmiarze). Oto odpowiedź. Są jeszcze porządne firmy na świecie, wiec warto je pochwalić w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  https://www.zooplus.pl/
  szanujemy i kupujemy zatem mireczki

  #zwierzaczki #czujedobrzeczlowiek #schroniskodlazwierzat #psy #koty #zakupy pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Mirki co sie odwaliło xD. Nowy lokal gastronomiczny w #cieszyn grozi mi pozwem za pozostawienie "nieprzychylnej" opinii co do ich lokalu (3/5 XD). Kręcić małysza? #afera #cosieodjebalo #gastronomia no i chyba #humorobrazkowy

  odpowiedzi (229)

 • avatar

  SŁUCHAJCIE HIT
  Kraśnik: Strefa wolna od LGBT, teraz też od WiFi i 5G

  Kraśniccy radni uchwalili uchwałę w sprawie rozpatrzenia petycji Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G. Głosowanie w tej sprawie odbyło się we wtorek.
  Petycja dotycząca "ochrony zdrowia mieszkańców gminy przed coraz większa ekspozycja na sztuczne pole elektromagnetyczne o coraz szerszym zakresie częstotliwości" wpłynęła do urzędu miasta 23 marca.


  W jej treści czytamy:
  "wnosimy o to, aby w uchwale Rada Miasta wyraziła negatywne stanowisko wobec: wielokrotnego zwiększenia od 1.1.2020 r. dopuszczalnego poziomu ekspozycji mieszkańców na pole elekromagnetyczne z zakresu mikrofalowego; wprowadzenia standardy 5G bez wcześniejszego zbadania wpływu tej technologii na zdrowie mieszkańców i działanie implantów oraz bez wdrożenia właściwego systemu monitoringu natężenia PEM w środowisku"


  Kolejne punkty petycji dotyczą wniosku do rady o zlecenie zdemontowania istniejącej sieci WI-Fi w szkołach oraz zlecenie nakazania uczniom przełączenia telefonów na tryb samolotowych w czasie lekcji i zakazania ich używania na przerwach poza celami związanymi z informowaniem rodziców lub alarmowymi.
  Znalezisko:
  https://www.wykop.pl/link/5711745/krasnik-strefa-wolna-od-lgbt-teraz-tez-od-wifi-i-5g/
  #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)