Wpis z mikrobloga

Dzień 1/30 operacji #dynamicznymbyc mającej na celu przemianę leniwego prokrastynatora zamulacza powolniaka z depresją, nerwicą i innymi przypadłościami zdrowotnymi w dynamiczniaka.

Raport:

Cele:
❌Wstać o 7:30 - nie dałem rady, byłem tak zmulony rano, muszę iść wcześniej spać, 8h snu to za mało, no i leki swoje robią.
✔ Zjeść w miarę zdrowe śniadanie - udane, owsianka.
✔Przygotować sobie min. 500g warzyw i owoców - udane, zjadłem dziś wyjątkowo dużo warzyw i kilka owoców.
❌Iść na siłownię - stwierdziłem, że muszę nadrobić zaległości zawodowe bo kasa zaczyna się kończyć
✔Nie przekroczyć zapotrzebowania kalorycznego (ok 2200kcal) - można uznać za udane, na oko spożyłem dziś 2000 - 2400 kalorii, nie wszystko dałem radę wpisać w fitatu (taka aplikacja) bo nie ja robiłem.

Ogólnie dzień na plus, solidne 3/5. Zjedzenie zdrowego śniadania dało mi motywację, by trzymać się diety przez cały dzień. Ze słodyczy i przekąsek zjadłem dziś dwie małe pralinki i z 10-15 pistacji, co jest dużym postępem w porównaniu do poniedziałku. Humor miałem nawet dobry. Żadnych smutków itp. Najgorzej było z rana się rozbudzić i rozruszać.
Dzień 1 a ja już czuję różnicę. Zobaczymy jak długo taki stan rzeczy się utrzyma. Co prawda dynamiczności jeszcze nie mam, ale już dziś nie odczuwałem takiego zmęczenia, żeby musieć się zdrzemnąć w środku dnia. Mało przeglądałem wykop.

Cele na jutro (2/30)
Wstać o 7:30
Zjeść w miarę zdrowe śniadanie
Przygotować sobie min 500g warzyw i owoców.
Iść na siłownię.
Nie przekroczyć zapotrzebowania kalorycznego (ok. 2200kcal)

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 7
@Dowisetrepla: w zeszłym tygodniu nie grałem w ogóle, a ogólnie youtube puszczam tylko np.jak się myję. Na komputerze sobie zainstalowałem dodatek, który wyłącza na jutubie filmy polecane i cały ten syf mający zmuszać do oglądania kolejnych filmów jeden za drugim. Mam tylko wyszukiwarkę i oglądam to co sam chce