Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  JAK ZGNOIĆ NIEWINNĄ OSOBĘ W JEDNĄ CHWILĘ. I JAK ŁATWO MANIPULOWAĆ LUDŹMI

  Ktoś zmanipulował wypowiedź dziewczyny, wystarczyło, że wyrwał sobie jeden, powtarzam tylko jeden, kafelek z kontekstu i puścił go kuźwa w świat.
  Kafelek puszczony w świat? "Najbardziej w moim chłopaku podba mi się to, że mnie wozi i zawsze płaci za mnie w restauracjach".
  Tak się gnoi niewinnych ludzi. Tak sie rzuca ludzi na pożarcie internetowym psom.

  Dziewczyna nagrała 4 kafelki na Insta gdzie odp. na pytanie "Co najbardziej podoba Ci się w Danielu?".
  Pierwszy kafelek jest żartem i dziewczyna odpowiada, że "wszędzie ją wozi i płaci za nią w restauracjach", dalej są kolejne 3 kafelki gdzie dziewczyna mówi już na poważnie, że w Danielu podoba jej się to, że chłopak ma dobre serce, strasznie o nią dba, przejmuje się wszystkimi rzeczami, którymi ona się przejmuje, że ona widzi, że jest mu ciężko jak jej jest ciężko, że w większości czasu kiedy ona się uśmiecha to jest właśnie dzięki niemu.

  Pomimo tego, że dziewczyna zareagowała i napisała, że ktoś wyciągnął sobie tylko kawałek jej wypowiedzi i ponownie wrzuciła 4 kafelki, które stanowiły jej całą wypowiedź to niestety karawana jechała dalej...

  Ludzie łykają wszystko jak pelikany. Bez zweryfikowania tego, bez żadnej selekcji, bez żadnego myślenia.
  Łykacie absolutnie bez cienia wątpliwości informacje wyrwane z kontekstu i zmanipulowane nie zadając sobie ani pytania czy to prawda ani oczywiście nie sprawdzając tej informacji - bo to wymaga wysiłku.
  Ile razy było tak, że wylądowało coś na głównej, ludzie komentowali jak szaloni a później okazywało się, że tytuł znaleziska to manipulacja bo tresć znaleziska mówi coś innego?

  Najbardziej ludzie łykają te informacje, które odpowiadają ich poglądowi i które potwierdzają ich własne przekonania - idealnie to sie wpasowało w przekonania sporej części wykopków odnośnie kobiet i dodatkowo influencerek.
  Jesteście tak toksyczni, że to przechodzi ludzkie pojęcie...

  Nie wiem czy był ktoś kto pomyślał przez chwilę o konsekwencjach? A konsekwencje są takie, że ta dziewczyna jest zalewana gównem, wylało się na nią wiadro pomyj i dostaje bardzo nieprzyjemne wiadomości prywatne - podejrzewam, że od was także.
  Tak przegrywy narzekają, że byli gnębieni w szkole, ich oprawcy ich prześladowali, znęcali się nad nimi fizycznie i psychicznie a teraz sami stali się oprawcami i gnoją innych niewinnych ludzi.

  Bardzo jestem ciekawa czy ktoś przeprosi tą dziewczynę za szerzenie zmanipulowanych informacji. Jestem ciekawa co będzie jak ona sobie coś zrobi.

  Wołam Panów @Xtreme2007 oraz @szczur_wodny. Jeden znich zrobił o tej dziewczynie zlalezisko, drugi wpis. Mam do Was pytanie, dlaczego w żaden sposób nie zweryfikowaliście tej informacji? Możecie mi to jakoś racjonalnie wytłumaczyć?

  Ja mam tu konto od 12 lat. Ale od jakiegoś czasu tak źle na tym portalu jeszcze nie było. W ogóle mnie nie dziwi, że coraz więcej osób odchodzi z tego portalu.

  #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #instagram
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (188)

 • avatar

  Kurła, nie udzielam się ostatnio zbyt dużo na wykopie, ale coś mnie strzeliło jak zobaczyłam zaplusowany komentarz na pic rel.
  Nie wiem kto wam wmówił te bajki o kapitalizmie, że wystarczy się uczyć i pracować żeby się dorobić, ale wystarczy pożyć kilka lat jak dorosły człowiek żeby zrozumieć, że nie do końca to tak działa. Pieniądz rodzi pieniądz, kapitał działa jak kula śnieżna. Uczyłam się, zarabiam powyżej średniej krajowej, i mam trudniejszy start w życiu niż choćby ten "robol" który pije, ale odziedziczył w spadku mieszkanie. Nie twierdzę że to prosty temat, zdaję sobie sprawę że wprowadzenie np. podatku katastralnego nie rozwiąże wszystkich problemów (bo wynajem stanie się droższy itd), ale kuwa, przecież niektórzy nawet nie dają przestrzeni do dyskusji, bo w ich zakutych łbach podatki zbiera się tylko od tych ciężko pracujących ludzi i daje nierobom. Problem inwestorów, zarabiających tylko na tym że mieli kapitał, wykupili kilkadziesiąt mieszkań i podbijają ich cenę nie istnieje, c'nie.

  No ale wiem, dla niektórych obecnie większym problemem jest szmatka na twarzy która odbiera im wolność, płacenie przez całe życie kredytu na niebotyczną kwotę już tej wolności nie odbiera.
  Paróweczkowe królestwa, kurła.
  #gorzkiezale #rynekmieszkan #wykopthings #nieruchomosci
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (178)