Wpis z mikrobloga

Mała kuracja na bezsenność, stres, zmęczenie, regenerację po używkach. Nie wiem ile tego dokładnie brać dzisiaj wziąłem kapsa rozenca, dwie teaniny i jedna tryptofan... Jeszcze jeden tryptofan wieczorem wrzucę #mikrokoksy #mikrokoksy #depresja #silownia #dieta #medycyna #farmacja #gownowpis #psychologia #narkotykizawszespoko #nootropy
Xabitka10 - Mała kuracja na bezsenność, stres, zmęczenie, regenerację po używkach. Ni...

źródło: comment_1599653660PbAoRhEoi9S7rcLeNzYF1A.jpg

Pobierz
  • 11
@Xabitka10: rhodiola rosea klasyk na energie, z l-tryptophanem itd to uważaj bo one się przekształcają z tego co wiem w serotonine i możesz sobie trochę gospodarke serotoninową rozchwiać, L-Teanina mój ulubiony suplemencik, najlepiej wziąć odrazu do kawy to masz większą stymulacje, brak kofeinowego crusha po 2h i większy chill
@Xabitka10: ja tez tak mam po kawie ze mam leki i taka adrenalina sie wlacza - wystarczylo zamienic kofeine na efedryne i geranium i jest legancko od rana do wieczora a spie jak dziecko, polecam tez sleep well od kfd, 3 tabletki i spisz jak papaj o 21:37