•  

Wykonałem swoje pierwsze #mirkowyzwanie :)

Zestaw:
    1. Zrób duży bukiet z polnych kwiatów.
    2. Naucz się wędkować.
    3. Ulep 5 różnych figurek z modeliny i zrób z nich breloczki.
    4. Trening:( 1500m bieg; 10 podciągnięć, 15 pompek, 30 przysiadów; 1500m bieg ) 3 dni pod rząd

Ze wspomnianego zestawu, kwiatów już zbyt dużo nie ma na polach, wędkowanie to za duża inwestycja a jeżeli chodzi o trening 10 podciągnięć to mniej więcej o 10 za dużo :)

Przebieg wyzwania:
    Także pierwsze co to poinformowałem, narzeczoną że będziemy się bawić modeliną.
    Żadne z nas nie miało wcześniej do czynienia z tym wynalazkiem :)
    Pierwszą przeszkodę napotkaliśmy w sklepie :) W ŚwiecieKsiążki była modelina ale tylko 6 kolorów... Także wybraliśmy się jeszcze do smyka, gdzie znaleźliśmy wielokolorowe zestawy z masą plastyczną w ciekawej cenie.
    Jednak Pani przy kasie uświadomiła nas jaka różnica jest pomiędzy modeliną a ciastoliną, modelinę można zapiec i mocno stwardnieje a ciastolina tak nie zadziała.
    Po powrocie do mieszkania zabraliśmy się za lepienie ... od tak z biegu bez żadnej instrukcji.
    Narzeczona ulepiła bardzo ładny kwiat, następnie misia który podobny jest do myszki, ja stworzyłem miecz oraz grzybka z Mario.
    Na pierwszą próbę utwardzania poszły kwiat i miecz, te figurki były prawie płaskie, także miecz nie wytrzymały gotowania a kwiat rozpadł się przy pierwszym zetknięciu z dłonią.
    Mając już spory bagaż doswiadczeń doszliśmy do wniosku, że nasze breloki muszą być większe objętościowo, oraz utwardzać będziemy w piekarniku.
    Następnego dnia, dokończyliśmy wyzwanie i na poniższym zdjęciu jest jego efekt :)
    Od lewej :
    - Aparat
    - Arbuz
    - Cytryna
    - Truskawka
    - Miś/Mysz
    - Gwiazdka
    - Kostka do gry
    - Grzybek z mario
    - Nintendo Switch #nintendo
    - duszek z mario (Boo)

#mirkowyzwanie #diy #modelina