•  

Wykonałem swoje pierwsze #mirkowyzwanie :)

Zestaw:
    1. Zrób duży bukiet z polnych kwiatów.
    2. Naucz się wędkować.
    3. Ulep 5 różnych figurek z modeliny i zrób z nich breloczki.
    4. Trening:( 1500m bieg; 10 podciągnięć, 15 pompek, 30 przysiadów; 1500m bieg ) 3 dni pod rząd

Ze wspomnianego zestawu, kwiatów już zbyt dużo nie ma na polach, wędkowanie to za duża inwestycja a jeżeli chodzi o trening 10 podciągnięć to mniej więcej o 10 za dużo :)

Przebieg wyzwania:
    Także pierwsze co to poinformowałem, narzeczoną że będziemy się bawić modeliną.
    Żadne z nas nie miało wcześniej do czynienia z tym wynalazkiem :)
    Pierwszą przeszkodę napotkaliśmy w sklepie :) W ŚwiecieKsiążki była modelina ale tylko 6 kolorów... Także wybraliśmy się jeszcze do smyka, gdzie znaleźliśmy wielokolorowe zestawy z masą plastyczną w ciekawej cenie.
    Jednak Pani przy kasie uświadomiła nas jaka różnica jest pomiędzy modeliną a ciastoliną, modelinę można zapiec i mocno stwardnieje a ciastolina tak nie zadziała.
    Po powrocie do mieszkania zabraliśmy się za lepienie ... od tak z biegu bez żadnej instrukcji.
    Narzeczona ulepiła bardzo ładny kwiat, następnie misia który podobny jest do myszki, ja stworzyłem miecz oraz grzybka z Mario.
    Na pierwszą próbę utwardzania poszły kwiat i miecz, te figurki były prawie płaskie, także miecz nie wytrzymały gotowania a kwiat rozpadł się przy pierwszym zetknięciu z dłonią.
    Mając już spory bagaż doswiadczeń doszliśmy do wniosku, że nasze breloki muszą być większe objętościowo, oraz utwardzać będziemy w piekarniku.
    Następnego dnia, dokończyliśmy wyzwanie i na poniższym zdjęciu jest jego efekt :)
    Od lewej :
    - Aparat
    - Arbuz
    - Cytryna
    - Truskawka
    - Miś/Mysz
    - Gwiazdka
    - Kostka do gry
    - Grzybek z mario
    - Nintendo Switch #nintendo
    - duszek z mario (Boo)

#mirkowyzwanie #diy #modelina

źródło: modelina.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wlasnie zostalem spierdolony ze stanowiska team leadera na zwyklego czlonka teamu.

Dlaczego tak sie stalo - nie pokazywalem pasji, w razie problemow (ktorych wlasciwie nie bylo, dusilem w zarodku) nie podejmowalem dzialan (tzn. nie latalem po biurze jak kolezanka z innego teamu), no i sytuacja w teamie jest ok, ale szefowie nie tego oczekuja.

W sumie jest jak w polityce - jak dusisz problemy na samym poczatku wyprzedzajacymi dzialaniami to nic nie robisz, jezeli natomiast dasz sie problemom rozwinac (albo sam je stworzysz) i potem bedziesz gasil pozary to masz pasje i kazdy widzi, ze pracujesz.

I tak mam wyjebane, hajs ten sam a na boku mam wlasny interes po pracy, ale jakas lekcja jest

#oswiadczenie #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (120)

• odpowiedzi (34)

W jaki sposób nagrodzilisbyscie pracownika? Gość dał pomysł na zwiększenie zysków i rzeczywiście od dwóch miesięcy mamy jakieś 12% utargu więcej na samym sklepie z częściami. W obliczu ogólnych przychodów nie jest to ogromna liczba (~5k więcej), ale sam fakt, że mechanizm działa już dużo robi. Jednorazowa premia 1000 zł czy może jakoś inaczej? Nie chce dawać podwyżki bo szeregowy pracownik aka majster będzie blisko zarobkami do kierownika całego zakładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ojciec proponował, żeby dać mu 500 premii i 3 dni płatnego urlopu dodatkowo. Może jakieś inne propozycje? Nie chce, żeby wyszło że januszex czy coś, raczej liczy się dobry PR. #praca #kiciochpyta
    pokaż całość

odpowiedzi (129)