Wpis z mikrobloga

Świat według Korwina:
„Dziecko ma być własnością rodziców, a nie własnością państwa”
„Mogę więc dokonać aborcji?
„Nie, to morderstwo, to godzi w prawa tego dziecka jako istoty ludzkiej, którą jest od poczęcia”
„Ale mogę je pobić?”
„Tak, pobić możesz”
„Czy to nie godzi w jego prawa?”
„To twoje dziecko, a nie państwowe”
„To mogę w końcu zrobić tę aborcję, czy nie?”
„Aż tak Twoje to nie jest.”

#bekazprawakow #neuropa #heheszki #bekazkatoli
M.....s - Świat według Korwina:
„Dziecko ma być własnością rodziców, a nie własności...

źródło: comment_1599666268vSl2I8MfB1SOPjZgyH4Ic1.jpg

Pobierz
  • 25
@Murarius: świat według prawaka:
Czy można chrzcić niczego nieświadome niemowlęta, a następnie od najmłodszych lat zmuszać dzieci uczestnictwa w różnych uroczystościach religijnych?
Tak, rodzice, i tylko rodzice, mają prawo do wychowywania dziecka zgodnie z własnymi poglądami.
Czy zatem można uczyć dziecko tolerancji dla mniejszości, pokazywać mu różne punkty widzenia, posyłać na zajęcia z edukacji seksualnej oraz zaakceptować gdy kiedykolwiek ogłosi, że jest gejem?
To lewackie #!$%@?, które doprowadzi do upadku naszej
Klaps to nie bicie, to takie prawicowe okazywanie uczuć dziecku. Podobnie jest z żoną kiedy się nie słucha - klaps w policzek i jest spokój.


@Murarius: Kolejny skrzywiony lewak, ktorego stary #!$%@? kablem jak sie spoznil 5 minut do domu " o ktorej miales byc, ja cie naucze ty gnoju!" i mysli, ze w kazdym domu jest patologia xD. Jak male dziecko dotanie klapsa bo pcha palce do kontaktu to tym
@Murarius: lol
Nie mam zamiaru się wypowiedzieć według przeciwko aborcji lub jej popierać, bo to strata czasu na internetowa fora. Ale proponuję zrozumieć, że aborcję z reguły rozpatruje się według pytania: "czy ten 3 miesięczny 10-centymetrowy płód ma prawa człowieka czy nie". I wtedy stawia się tezę. Przeciwnicy aborcji uznają, że ma prawa człowieka, a więc nie możesz odebrać mu życia. Ci co popierają aborcję uważają, że to jest własna część