Wpis z mikrobloga

@Brader: Bicie w chochoła znane także jako sofizmat rozszerzenia. Kiedy nie potrafisz obalić tezy albo argumentu oponenta dopowiadasz sobie coś (lepisz chochoła), co ułatwia Ci zadanie, jednoczesnie będąc zwykłą nieprawdą. Teraz zamiast odbić arguemnty przeciwnika bijesz w wyimaginowane przez siebie twierdzenie (bicie chochoła). Jak to działa w Twoim przypadku:
1.Nie podoba Ci się ruch BLM, nie podoba Ci się, że ktoś uważa obecne realia USA za mające znamiona systemowego rasizmu.
2.Nie
sugerujesz, że ta akcja była nieudana lub miała nieprawidłowy przebieg? jeśli tak to czemu?


@PanHagrid: Nie no akcja calkowicie udana jesli przyjac ze utylizacja amunicji jest droga wiec lepiej oddac siedem (dobrze licze?) strzalow ostrzegawczych (a moznaby jeden no ale co zrobic z ta reszta-trza placic za utylizacje)

Koles atakuje policje a ta strzela w powietrze natomiast jak koles ucieka to zarabia kulke w plecy. Jak Ci sie ktos wlamie na
@Tymajster: Gratulacje użytkowniku portalu Wykop.pl. Właśnie udowodniłeś jak zależy ci na takim gównianym zdaniu jakiegoś typa z internetu by udowodnić swoją rację. Nawet jak bym napisał „Lewacy to debile” To byś #!$%@?ł mi wikipedie z 9k słowami dlaczego tak napisałem aż by technicy musieli odświeżać i maszynę naprawiać. No także więc możesz teraz sobie napisać, że nie mam argumentów nie mam czym się bronić walić to, że cenie mój czas na
strzały ostrzegawcze,


@23Yes: ma byc STRZAL OSTRZEGAWCZY a nie STRZALY. Tak koles stoi do nich frontem 3m od nich a oni strzelaja "strzaly ostrzegawcze" po czym jak ucieka to nagle potrafia trafic w nogi.... do stojacego nie potrafili ale do ruchomego celu juz tak - a wiesz ze do ruchomego celu jest trudniej?
@PanHagrid: @23Yes: poza tym pani wydaje jasne polecenie "RZUC TO" no to koles rzuca - stosuje sie do polecen i zarabia kulke :PPPP

NIe powiediala "odloz" czy "odrzuc" czy "poloz" - powiedziala "rzuc" to rzucil :D
Wiem ze sie czepiam ale takie wlasnie drobnostki pokazuja "profesjonalne podejscie"
Koles atakuje policje a ta strzela w powietrze

no to chyba dobrze, że nie zabijają od razu

koles ucieka to zarabia kulke w plecy

no to chyba dobrze, że nie uciekł i go zatrzymali

Jak Ci sie ktos wlamie na chate a ty strzelisz do niego jak ucieka to idziesz siedziec

fakt, to patologia, że nie możemy strzelać do uciekającego napastnika

@gorzki99:
fakt, to patologia, że nie możemy strzelać do uciekającego napastnika

@gorzki99:


@PanHagrid: tutaj pelna zoda

no to chyba dobrze, że nie zabijają od razu


tutaj nie - strzal ostrzegawczy ma byc JEDEN a potem zgodnie z prawem uzycia broni strzelac tak zeby zrobic jaknajmniej krzywdy (czyli niekoniecznie zabic ale strzelanie w powietrze tez nie spelnia tego warunku)

no to chyba dobrze, że nie uciekł i go zatrzymali


no bardzo dobrze
@gorzki99 o co chodzi? Bardzo dobra akcja. Wzorowa byłaby jedynie wtedy, gdyby od razu strzelali w łeb, żeby patus nie zagrażał więcej nikomu, bądź nie siedział w więzieniu nic nie robił i żył z podatków ludzi.