Wpis z mikrobloga

proszę was zróbcie te ile plusów/minusów tak aby po adblockowaniu reklamy jakoś to wyglądało np. 3 piksele nad kreską oddzielającą a nie ~15

ps. przydała by się ta możliwość także w profilu

ps2. jak już się zacząłem czepiać to niech już skończę po #comment zawsze komentarz do którego się kierujemy jest na górze więc przydało by się po przesunięciu na niego kursora aby okienko plusów/minusów pojawiało się na dole ;]
@Mikolah: chlopaki musieli troche kodu przepisac na potrzeby tej opcji. A Plus fajnie sie wkomponowal ze swoja nazwa do opcji pokazywania plusow (i minusow)
@adam47: wybacz, ale to dosc dziwna prosba :] Nie bedziemy dostosowywac reklamy, zeby po adblokowaniu Tobie ladnie wygladala. Albo masz ciastko albo zjadasz ciastko ;)
@Nightmare16: Dobre pytanie, ale jeśli mogę odpowiedzieć, to to zrobię. ;] Nie każdy toleruje przekleństwa, politykę i obrażanie innych ras itp (sama nienawidzę nabijania się z Żydów itd). Jasnym jest, że powinna być droga wyboru-jeśli nie toleruję chamstwa to sobie je zablokuję, a jeśli sam(a) jestem chamski(a) to mam wszystko gdzieś i mogę się śmiać, słuchać o zakłamanych politykach i o tym ile czasu murzynka robi kupę. Każdy portal posiada jakieś
@Jetrocha: Dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło. Mi portal odpowiada, czasami są wkurzające akcje adminów, ale...my jesteśmy dla nich, a oni próbują być dla nas a, że czasami nie dają rady, popełniają błędy...natura ludzka :P O kotach jest i to sporo, uważaj na słowa ;] Wykop może być o wszystkim, ile ludzi tyle tolerancji na daną "kategorię".