Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z powodów prywatnych muszę podjąć studia zaoczne i zastanawiam się nad prywatną uczelnią (długa historia, biorę się za studia po latach przerwy od liceum i słabo zdanej maturze i pracy w januszexie).
Co wybrać: WSB w Gdańsku, WSB w Gdyni czy może WSAiB w Gdyni? Mówię tutaj o Zarządzaniu. Studiował ktoś tam może, może się ktoś wypowiedzieć? A może jakaś inna uczelnia? Proszę tylko nie pisać o UG, bo rekrutacja zamknięta.
#trojmiasto #gdynia #gdansk #gdansk #studbaza #zarzadzanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f592aaa8679b6c666e7b646
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 17
Na Twoim miejscu poszłabym na WSB, co prawda sama studiowałam na UG, ale znajomi studiujący prawo na WSB bardzo sobie chwalili ten kierunek. Z tego co wiem, WSB stawia przede wszystkim na praktykę, poziom też nie jest jakoś drastycznie niższy w porównaniu do uczelni publicznych. Myślę więc że studia zaoczne + jednoczesna praca w zawodzie mogą w tym przypadku się sprawdzić :)
OP: @p____w Szczerze mówiac to trochę szkoda, ale wyszedłem z założenia, że lepsze to niż nic. Chcę spróbować zrobić z sobą cokolwiek, sama ta decyzja, żeby w ogóle próbować znowu iść na studia dużo mnie kosztowała.

@Nikczemnik Nie mają niestety specjalności, o którą mi chodzi.

@qcrimson Dziękuję Ci bardzo za opinię.

@maruch niespecjalnie mam jakiekolwiek umiejętności i niespecjalnie mam na siebie pomysł. Nie jestem już młody, muszę zrobić z sobą cokolwiek,
@AnonimoweMirkoWyznania: to prawda akurat, ważne że masz ambicje. Jeśli bardzo chcesz to dużo wyciśniesz i z tego WSB, tylko miej świadomość, że mogą Cię otaczać ludzie, którzy mają bardziej olewczy stosunek do tego. Jeśli chodzi o język to lepiej pójść w kurs językowy, ewentualnie jakieś duolingo. Możesz robić te dwie rzeczy w tym samym czasie. Jeśli ogarniasz angielski + zrobisz sobie jakieś studia, nawet to zarządzanie, myślę, że do jakiegoś korpo
OP: @maruch Postaram się mimo wszystko coś z tego wynieść, niezależnie od wyboru. Tak jak już mówiłem, dużo mnie ta decyzja kosztowała, ale zdecydowałem, że 2020 to będzie mój rok wyjścia z przegrywu i podjęcie studiów jest jednym z kroków na mojej liście, bo chciałbym w końcu coś z sobą zrobić. Z tym, że przez problemy psychiczne ze wszystkim bardzo zwklekałem i została mi już tylko rekrutacja prywatna. Zresztą, z moimi
@AnonimoweMirkoWyznania: na UG jest druga tura rekrutacji na niektore zaoczne, na wydziale zarzadzania jest infa i ekonometria (zostalo cos 50 wolnych miejsc, watpie zeby tyle sie zglosilo, wiec progu pewnie znowu nie bedzie xd). Przemysl to OPie, bo szkola i kierunek duzo lepsze. A matma jest tylko w podstawowym zakresie