Wpis z mikrobloga

Eh jestem prawie miesiąc po #rozstanie, gdzie dziewczyna odeszła bez słowa i bez powodu. Na początku się z tym pogodziłem ze stratą jej. Teraz odkąd miałem o niej sen, że wszystko było jak dawniej, to nie mogę o niej zapomnieć, tu musiałem wejść na fb jej, tu rozmyślam nad tym jak było razem. Nawet myślę o tym by do niej napisać, ale czy to ma sens skoro potraktowała mnie źle. Cały czas to się przeplata dobra i zła wersja tego wszystkiego co było. Hmm co robić, napisać do niej czy spróbować definitywnie o niej zapomnieć? Ps Szkoda że tak zaszło bo dziewczyna była naprawdę świetna, mimo swoich problemów ze sobą to myślałem że będziemy już na zawsze ehh te #zwiazki :(
  • 6
@rebahr Ja idealizowałem wcześniej, teraz to jest taka sinusoida, ale nadal widzi się coś dobrego w niej. Pchałem się przez 6 miesięcy że zacząłem żyć powoli jej problemami niż swoimi co zaczynało się na mnie odbijać.

@Elon_Mozg No trudno dziewczyna może i była super, może dałbym radę w tym gównie siedzieć, ale może lepiej że się tak stało dla mojego samopoczucia. No na swój sposób rzeczywiście tak jest.

@Fifka23 Pierwszy raz kogoś