Wpis z mikrobloga

@enforcer: @Policjant997: Tak się kończy czytanie tylko nagłówków xD Nowe zasady dotyczą tylko kategorii najlepszy film, a oskara za to dostał tylko Powrót Króla, który i tak spełnia wymogi. Standard B spełnia bez problemu, bo 2 z 3 scenarzystów to były kobiety. A2 też raczej spełniłoby bez problemu, bo były kobiety czy Maorysi i inne mniejszości, a nawet jeżeli nie to pewnie udałoby się ze standardem C czy D.
@MatPL1122: Ja się odnosiłem tylko do mema i komentarza, które sugerowały, że LotR nie dostałby żadnego oskara z nowymi zasadami, co jest ewidentnie nieprawdą. Dla mnie też te reguły nie mają większego sensu, ale spełnia je bez problemu 99% współczesnych filmów i podobne zostały wprowadzone już wcześniej na BAFTA czy festiwalu w Berlinie, więc to nic nie zmienia tak naprawdę.
@Policjant997 otóż to, ta gala i tak już od jakiegoś czasa spada na psy, a po tym co chcą wprowadzić to będzie takie dno, że złote maliny przy tym będą wyznacznikiem wysokiej jakości filmu.


@enforcer: Mistrzu przyłożysz o #!$%@? chodzi? Bo nie w temacie jestem, a czuje, że dobry dym ( ͡° ͜ʖ ͡°)