Wpis z mikrobloga

Planuję kupić dla siebie i mojej córki (8 lat) ukulele. Lubię dźwięk tego instrumentu, podobno łatwo się na nim nauczyć grać i dla dziecka będzie w sam raz (mój talent muzyczny też jest na poziomie dziecka). Jakie ukulele wybrać, na co zwrócić uwagę? Chcę wydać max 500zł. #pytanie #ukulele #muzyka
  • 7
@Wassimir panie, za tyle to mozesz najwyżej, zabawkę kupić. Poważny sprzęt od 2000zl sie zaczyna. Dla dziecka nie ma sensu od badziewia z targu zaczynac, odrazu lepiej cos porządnego. Tak za 3.5k sie zaczynaja solidne modele.
#pdk
@Wassimir: na pewno znajdą się tutaj lepsi eksperci, ale z doświadczenia mogę doradzić, żebyś nie kupował ukulele poniżej 200zł (zwłaszcza kolorowej serii firmy Everplay),
więcej będziesz je stroił niż grał ;)
myślę, że do 500zł kupisz fajny instrument ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wassimir: ogólnie to jest taka półka cenowa że kupisz coś ok, na czym nauczysz się grać i będzie Ci to sprawiać frajdę, ale te ukulele nie są powtarzalne. Najlepiej byłoby gdyby ktoś kto się zna obejrzał je przed zakupem.
Możesz kupić np od "naucz się grać", gdzie nieco przepłacasz ale masz a podobno sprawdzony sprzęt.

Dla dziecka pewnie będzie ok rozmiar Soprano, dla Ciebie pewnie koncert