Wpis z mikrobloga

No powiem wam że microsoft zaimponował mi drugą konsolą, idą w taniość jak bardzo mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dużo się pojawiło komentarzy że xbox zaorał itd ale moim zdaniem najlepsza imba jest teraz u sony jak sobie zapewne siedzią i się śmieją z tego wszystkiego. Niektórzy dalej nie rozumieją że gry także mają ogromny wpływ na sprzedaż konsoli. A nie oszukujmy się, Xbox poza forza to nic nie ma. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps4 #xboxone #xboxseriesx #ps5
  • 18
@Turczyk: siedzę w konsolach od lat 80ych, zawsze byłem fanem sony, potem epizod z x360, potem ps3, ps4. Obecnie jestem skłonny wziąć xO bo sony znowu będzie obsysać z grami na release. na x za to jest ten gamepass który pozwoli mi nadrobić zaległości z xboxa i pc. Więc raczej pójdę w xsx a potem dopiero ps5 jak będzie content. na ps4 zacznie się zapewne wysyp dobra w plusie jak to
@Turczyk: game pass jest świetny dla oszczędnych osób, bo można przycebulić na samej usłudze, a grania dla casuala jest aż nadto ;) sam skłaniam się bardziej by dokupić PS5 do mojego XOX, ale czekam na to co pokaże Sony, zarówno jeśli chodzi o cenę, jak również o dostępne tytuły w okolicy premiery nowej konsoli :)
@Turczyk: Równie dobrze mogliby tego gamepassa dodawać do paczek Lay's jako tazosa. Taka "ekskluzywna" oferta, która w sobie nic nie ma oprócz starych gier i kilku exów. Tak naprawdę to NVIDIA pozamiatała i Microsoft nie miał wyboru, żeby teraz ujawnić cenę series s i x dając ofertę konsoli do abonamentu. A Sony czeka bo może wiedząc, że ludzie i tak wybiorą ich konsolę ze względu na ekskluzywne gry.
@brakloginuf: Ale po co ktoś ma kupować komputer za 1300 zlotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zupełnie źle myślisz.
@sernik92: No i to jest prawidłowe podejście
@mitchumi: A ja od lat 90tych i co z tego xD. Zobacze co jeszcze sony pokaże ale prawdopodbnie ich konsole kupie. Jeśli miałeś ps4 to masz biblioteke gier w które możesz zagrać na ps5 ( ͡° ͜ʖ ͡
@shox: podniecanie gamepassem sie skoczy, gdy MS przestanie go rozdawać prawie za darmo. Juz widzę ten płacz gdy się okaże, że trzeba płacić te 40zł miesięcznie za dostep do indyków, dyskusyjnej jakości exów MS oraz gier przeczołganych po wszystkich możliwych wyprzedażach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shox: No właśnie dużo osób sobie nie zdaje sprawy że nie raz jedna mocna gra może sprzedać konsole a 100 gierek które można zagrać wszędzie i maja juz pare ładnych lat nie zrobią tego :) Nvidia to kolejny dodatek to tego że xbox series s może być mocnym niewypałem bo jego funkcjonalność sie skonczy szybciej niż ktoś sie spodziewał a patrząc na obecna generacje to microsoft juz raz sie tak pomylił
przeciez to jest po prostu mega dobre


@wykopowy_brukselek: Tyle, że na tych obu passach nie ma niczego co jest mega dobre i warte kupowania konsoli ¯\_(ツ)_/¯ Jest sporo spoko tytułów, jasne. Ale większość gier które się tam znajdują to indyki i jakieś przeciętniaki, więc kupowanie XBOX dla samego passa nie ma moim zdaniem sensu. Znacznie bardziej wole AAA exy od Sony + PC do passa, gdy akurat coś fajnego wpadnie w