Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ja pierdole ludziom serio nie jest wstyd odpierdalać taki cyrk? XD
    Serio kurwa taki problem uzbierać 6000 złotych na swoje MARZENIE? XDD A cyk jebnę zbióreczkę i na łatwiznę się uda.
    Masakra kurwa, dla mnie to żenada poniżej jakiegokolwiek poziomu godności XD
    W pełni rozumiem te zbiórki, że komuś np. zachoruje dziecko i potrzebuje na już pół banki na operacje, ale to jest kurwa jakaś abstrakcja XDD
    Może zbióreczkę na nowy samochód albo na wakacje, bo to tez moje marzenie XDD
    INB4 CHUJ CIĘ OBCHODZI CO LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI I GDZIE JE WPŁACAJĄ - chodzi mi tylko o to jaki proces zachodzi w głowie osoby zakładającej taką gowno zbiórkę XD ja bym się spalił ze wstydu.
    #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (143)

Hej mirki.
    Sorry ze tyle to trwało ale właśnie wbija update do tego wpisu:
    https://www.wykop.pl/wpis/66024681

No więc po kolei opowiem wszytsko z ostatnich dwóch tygodni.

1)sprawę zgłosiłem na policję kolejnego dnia.
    2)Potraktowali to dość olewkowo dopóki nie padły faktyczne kwoty jakie pojedynczy ul moze być wart.
    3)Sprawa poszła do kryminalnych 3 dni później pokazane zostało mi zdjęcie typa którego o to podejrzewali byłem na 99 procent pewny że do delikwent z nocy kradzierzy.
    4)potem była kilka dni ciszy z strony policji (już myślałem że nie pociągną tematu dalej)
    5)ale oni w tym czasie jeździli za typem, znaleźli kilka jego działek na których uwaga były nasze ule skradzione rok temu oraz ule innego pszczelarza z miejscowości 60km dalej.
    6)W niedzielę dostałem zdjęcia czy to możliwe że są nasze ule z przed kradzierzy rok temu i nie miałem wątpliwości bo korzystamy z kilku charakterystycznych rzeczy.
    7)Typa zgarnęli wczoraj na komendę o 6 rano trzymali do 23.
    8)o 23 w konwoju razem innymi poszkodowanymi pojechaliśmy odebrać ule.
    9)pszczoly o dziwo w jako takiej formie.
    10)i my i inni poszkodowanymi idziemy w jeszcze w pozew o zadośćuczynienie.
    11)Update co grozi typowi i jakie dostanie zarzuty będę miał za kilka dni.

#miod
    #pszczelarstwo
    #pszczoly
    #policja
    #zlodzieje
    #kradziez
    #rolnictwo
    #lodz
    #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (146)

#plaza #patologiazewsi #patologiazmiasta #500minus #pety

Kto za zakazem palenia na plaży i mandatami 1500 zł za palenie w całej Polsce?

odpowiedzi (207)