Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el_burrinho: oczywiście, że jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie kiedy robisz wpis, że zawiodłeś się na kobiecie która nie wie nawet jak masz na imię, ale do ktorej się tasujesz przed monitorkiem, bo miała czelność x lat temu dać komuś dupy. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@WwaDdl022 zapewniam Cię, że kobiety w moim otoczeniu w tańcu się nie #!$%@?ą, sam nie jestem święty także w bawełnę nie owijamy. Co do romansów z mokebe czy innymi jemu podobnymi to marny procent. No chyba, że w swoim środowisku masz samych erasmusow to wtedy uwierzę - w przeciwnym razie masz skrzywione postrzeganie świata.
@WwaDdl022: Święte słowa, pewnie z wawy to wiesz co tam się #!$%@?. Niby to czarnoskórzy mają #!$%@? a ciekawe co by było jakby nigdy nie ruchali (poza drogą którą musieli przebyć do Europy). Przecież ten nowy nabytek KSW, czarnoskóry bokser to co dwa dni miał nową szmaciure jak nie częściej
@LadniePieknie: Jeśli w większym mieście typu Warszawa, Wrocław czy Kraków znajdziesz kobietę, która nie miała numerka z Mokebe to gratuluję, z resztą tego nawet nie zwerufikujesz bo tak jak pisałem to jest coś o czym będą chętnie mówić.
@WwaDdl022 ja myślę, że masz 19lat, poza mamą i ciocia znasz jedna kobietę która akurat chwaliła się, że taka przygodę miała i na tej podstawie wyciągasz zbyt daleko idące wnioski.
A odnośnie wcześniejszego komentarza - odnoszę wrażenie, że to Tobie się wydaje, że jesteś wszechmogacy i wiesz kto i z kim co robi.
Ja się jedynie z Ciebie śmieje.
@LadniePieknie: 19 lat miałem 7 lat temu i nie znam żadnej kobiety poza mamą i ciocią, czytałem wiele opowieści na zagranicznych forach o tym jak wiele kobiet może zaliczyć murzyn w Polsce, nawet miałem fake konto czarnego na tinderze i to co femoidy do niego pisały mi wystarczy.
@LadniePieknie: No nie ma ich tam teraz, ale co robiły zanim weszły w ten szczęśliwy, stabilny związek to nie wie nikt, z resztą jaki procent kobiet w wieku 18-30 jest w takim baśniowym udanym związku, mi się wydaje, że niewielki.