Wpis z mikrobloga

W ostatnim czasie pewnie niektórzy z was zaczęli zastanawiać się czym jest prawo naturalne. Prawo naturalne jest więc wtedy, kiedy przykładowo macie konflikt z żoną i nie potraficie go rozwiązać, to walicie jej lepa na ryj i ciosa na wątrobę. Wtedy kobieta się z reguły dostosowuje i wam ulega, bo tak zostały wyselekcjonowane. Tak działa prawo naturalne. Niżej dobrze to opisał Pan Janusz w jednej ze swoich książek:

„Jeśli konfliktu z żoną nie potrafi Pan w żaden sposób rozstrzygnąć, nie

potrafi Pan jej przekonać, to, niestety, musi Pan użyć siły fizycznej.”

„nie ma innego sposobu.” ” Musi to być zrobione dość zimno i stanowczo.”

„Na ogół kobiety podporządkowują się, gdyż tak są wyselekcjonowane.”


BTW. Na dzieci też działa.

#bekazprawakow #neuropa #heheszki #bekazpodludzi
M.....s - W ostatnim czasie pewnie niektórzy z was zaczęli zastanawiać się czym jest ...

źródło: comment_1599757557UKRIjSs7fmxcqHlyBd7n4S.jpg

Pobierz
  • 11
@Murarius: Jak mu córkę zawinęli za posiadanie hery, wyszedł z założenia, że to dlatego, że jej nie tłukł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Ani kobieta, ani były europoseł, szef partii Wolność Janusz Korwin-Mikke nie skomentowali sprawy. – A niech ją aresztują. Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej. Ona ma trzydzieści parę lat, dorosła jest, niech się tłumaczy. Chłopcom to trzeba czasami pasem
@samjesteszajety: No fruwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie wróciłem do niej teraz pod wpływem tego posta i Korwin nawet tłumaczy zjawisko znane jako "łobuz kocha najbardziej"

Mężczyzna agresywny, choć ogranicza swobodę ekspresji kobiety, zapewnia jej potomstwu lepsze warunki życia —dlatego kobiet lubiących mężczyzn agresywnych nigdy nie zabraknie (vide PŁCI ROLE), a kobiety lubiące mężczyzn cichych i spokojnych pozostaną w mniejszości.