Wpis z mikrobloga

Yamaha Aerox troche dlubnieta leciala te 43 ale z jedynka z przodu.


@dambens: i nie była skuterem 50cm3 a do RG80 dalej brakowało prowadzenia

Sam jeździłem dużo piędziesiątkami ale brandzlowania do nich nie rozumiem ¯\_(ツ)_/¯
@aarahon: Jak jestes dzieciakiem i masz wozidupke to wiadomo ze jest podjarka. Ja latalem niemiecka wersja TGB (Pegasus Corona), i sie cieszylem, ze moge do dzieczyny 30km odemnie jechac. Do tej pory stoi u dziadka w garazu, na ryby nim jezdzi :D Jak ogarne swoja chate, to biore go do siebie i zamiast moto albo autem do sklepu jechac, bede jezdzil kiblem ( )
Jak jestes dzieciakiem i masz wozidupke to wiadomo ze jest podjarka.


@dambens: mi minęła jak skończyłem 15 lat. Od tego momentu zrobiłem (15 lat) jakieś 45k km piędziesiątkami. I to tylko dlatego że legalnie nie zrobię sobie prawa jazdy kat A. Za to szukam dla siebie Hondy CBR 125 albo innej maszyny która da radę jechać 90 kmph bez męczenia się. Mimo to brandzlowania się do tego dalej nie rozumiem.
@aarahon: ja tam sie nie brandzluje, traktuje jako srodek transportu. A pamietasz mode na przerabianie powypadkowych sportow na streetfightery z zadarta dupa? Tego to dopiero nie potrafie zrozumiec. ¯\_(ツ)_/¯
A pamietasz mode na przerabianie powypadkowych sportow


@dambens: pamiętam jak przerabiali tak ogary 200 i 205, simsony a nawet motorynkę taką widziałem.

Nic mnie już nie zaskoczy.

Zresztą sam w Ogarze 200 założyłem krótki błotnik od MZ i osłonę na koło jak w skuterze.
@aarahon: ja jestem fanem moto z fabryki, no mzoe poza zmiana wydechu, ewentualnie detalami. O i jeszcze przypomniala mi sie moda wkladania sprzetu grajacego do skutera pod siedzenie oraz koniecznie ledow ( )
@dambens: W Romecie 717 4T 2008 założyłem sobie audio w fabryczne schowki, ładny i fabryczny wydech pozwalał na słuchanie muzyki w trasie i na mieście bez większego rozgłaszania swoich gustów muzycznych. No ale teraz nie zdecydowałbym się chyba na skuter bo CBR mi bardzo podpasowała ale może się przejadę obejrzeć syma gts 125. W sumie wygodniej by było a ja tylko po trasach latam.