•  

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
    #lgbt #kiciochpyta

+: overjoyed, DaeronTargaryen +510 innych
    • poprzednie komentarze (347)

•  

@charmingman: możesz, zdjąć flagę - co to za inklawa i co nas interesuje to lgbt ze musisz to wywieszać?

•  

@charmingman: Mam rozwiązanie wszystkich twoich problemów, zdejmij ta flagę i wsadź sobie ja w dupe.

•  

@open-alpha: O jakich ty argumentach mówisz? Przecież jaka to jest prowokacja? Ja nie jestem jakimś obrońca wielkim lgbt, ale serio mam większe problemy, żeby mnie wkurzał kawałek szmaty. Jestem na przykald niewierząca i powinno mnie irytować jak ktoś ma na przykalad papieża w oknie (tak widuje coś takiego), ale co mnie to obchodzi? Popatrzę na to 5 sekund i idę dalej. Poza tym jakie wy macie argumenty poza tym, ze to was PROWOKUJE? Kto tu jest jak dziecko?
      @somskia: taka że zrobiła to umyślnie i potem udaje idiotke że jak komuś mogło się to nie spodobac i ma oplute drzwi. Są normy które są ustalane przez większość póki co LGBT nie jest mile widziane w naszym społeczeństwie. A odnośnie papieża jakieś konkretne argumenty przeciw czy typu z bezrefleksyjnie komentarze typu 21:37, jpgmdz bo tak się przyjęło i śmiesznie?! W Polsce chrześcijanizm był zawsze obecny LGBT nie

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@martwykotek: Nie, poszedłbym na zgrupowanie nacjonalistów z plakatem REFUGEES WELCOME i dziwil sie, ze mi wpierdolili.

•  

nie każdy sobie tego życzy jak nie możesz tego pojąć to robisz to tylko dlatego aby sprowokować celowo inne osoby

@open-alpha: I co z tego? To, że tobie się coś nie podoba nie znaczy, że ja mam tego nie robić, czy że ty możesz mnie atakować.

Tak długo jak akcje innego człowieka nie wpływają na Ciebie, czy też twoje otoczenie (wywieszenie kolorowej szmaty nie wpływa), to nie masz prawa atakować innego człowieka. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś zwykłym, zakompleksionym patusem.

@Wiesmin: no i ci się wydaje że nie wpływa bo większość osób mogło się to nie spodobac

•  

Polska 2022. Nie możesz dać na swój balkon kwiatów w donicy, bo jakiemuś bezmózgowi to nie pasuje.

"Swoje hobby zachowaj dla siebie!", mówi 22-letni Sebastian, który w odpowiedzi na demonstrowanie kolorowych roślin wyłamał drzwi do mieszkania 25-letniej Sylwii łomem.

pokaż spoiler Niektórych ludzi powinno się utylizować i nawozić nimi glebę.

•  

nie każdy sobie tego życzy jak nie możesz tego pojąć to robisz to tylko dlatego aby sprowokować celowo inne osoby

@open-alpha: I co z tego? To, że tobie się coś nie podoba nie znaczy, że ja mam tego nie robić, czy że ty możesz mnie atakować.

Tak długo jak akcje innego człowieka nie wpływają na Ciebie, czy też twoje otoczenie (wywieszenie kolorowej szmaty nie wpływa), to nie masz prawa atakować innego człowieka. Jeśli tego nie rozumiesz, to jesteś zwykłym, zakompleksionym patusem.

@Wiesmin: patusem to jesteś ty bo myślisz że cały świat ma się tobie podporzadkowac

•  

@charmingman: Moja tak wisi od miesiąca. Nie ma problemów. Trzymaj się mordo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: FA782F5C-5566-4490-BFCB-390B95B47630.jpeg

•  

@charmingman: zacznij od sciagniecia tej faszystowskiej fagi z balkonu

•  

@charmingman: To nie są zwykłe oplute drzwi. To drzwi oplute za spawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

ok, a jeśli nie ma zmasowanej akcji policji to idziesz tam, dajesz się im i ponosisz ofiarę?

@shesellsseashells: Nie, to jest debilne zachowanie. Trzeba do takich sytuacji podejść mądrze. Jest parę opcji.
      1) Masowe akcje nawołujące policję do działania, wyprowadzanie pozwów by uderzyć w miasto które nie spełnia swoich obowiązków, akcje informacyjne itd.
      2) Zbieram większą grupę ludzi i skoro policja sama nie jest w stanie ustawić porządku, to sami to robimy. Czyli po prostu milicja obywatelska. Coś jak ludzie broniący budynków w USA przed BLM.

W jaki sposób OPka ma postawić tych ludzi do pionu?
      Na start, to mieć w nich kompletnie wyjebane, a jeśli ataki się nasilą, to kontratakować. Dobrym podejściem byłoby wprowadzanie zasadzek gdzie wiesz, że "ofiara" złamie prawo, więc odpowiednio to dokumentujesz i wysyłasz na policję. Jak babcie straci część emerytury przez mandat, to zacznie się zastanawiać czy woli kupić leki, czy dalej wojować.

•  

@absinth: Jeszcze 20 lat temu napierdalanie zony było ok i wiadomo, ze jak maz przyjebal to widocznie sobie zasluzla, dzisiaj to jest nie do pomyślenia. Zmiany w spoleczenstwach nie dzieja sie w ułamkach sekund i jak chcesz być wojownikiem w jakiejś sprawie to musisz wiedzieć, ze poniesiesz jakaś ofiarę, mniejsza lub większą ale zawsze.
      I zdziwienie, ze społeczeństwo nie jest zadowolone jak ktoś im coś wpycha do gardła na sile, no popatrz. Jak walczono o prawa kobiet było to samo.
      Chcesz być wojownikiem to walcz i sie nie dziw, ze druga strona tez walczy.

•  

promowanie jakiegos gowna sponsorowanego przez zydow zeby zaimponować kolegom jak wraca sie do domu
      Chcesz byc taki pOsTeMpOwy to napisz sobie na drzwiach "jestem pedofilem" xD

•  

@ciemnienie: Tu nie chodzi o to co on osiągnie, wgl nie powinna mieć miejsca tego typu sytuacja, nie możemy przymykać oko na takie przypadki mówiąc „i tak nic nie zrobisz”, bo kiedy coś się zmieni na lepsze? Naprawdę chcemy żyć w kraju gdzie ktoś nie robiący nikomu krzywdy jest dyskryminowany?

•  

@ciemnienie: Tu nie chodzi o to co on osiągnie, wgl nie powinna mieć miejsca tego typu sytuacja, nie możemy przymykać oko na takie przypadki mówiąc „i tak nic nie zrobisz”, bo kiedy coś się zmieni na lepsze? Naprawdę chcemy żyć w kraju gdzie ktoś nie robiący nikomu krzywdy jest dyskryminowany?
      @atm-Pa: o jakiej dyskryminacji ty mówisz?!

•  

@open-alpha: Myślę że powinieneś wybrać się do psychologa/psychiatry skoro takie wzburzenie wywołuje na Tobie kawałek materiału, to nie jest zdrowe. Nie patrz czasami w niebo bo się nerwicy nabawisz.

•  

no i ci się wydaje że nie wpływa bo większość osób mogło się to nie spodobac

@open-alpha: No to oświeć mnie. Jak to wpływa na ich życie? Jakie zmiany generuje to, że ktoś ma kolorową szmatę na balkonie?

patusem to jesteś ty bo myślisz że cały świat ma się tobie podporzadkowac
      Powiem tak xD
      Patus to osoba reagująca agresją na najmniejszą rzecz która mu się nie spodoba. Sprawia to, że nie jest on w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie, bo prędzej czy później coś zwykłego go "sprowokuje" i zacznie być agresywnym. Czyli zacznie robić dokładnie to co ty popierasz.

Ja tu nigdzie nie mówię o podporządkowaniu. To właśnie ty mówisz, że albo człowiek się podporządkuje i zamknie, albo będzie atakowany. To o co mi chodzi, patusie, to to, że nie możesz atakować innego człowieka tylko dlatego, że twoja wrażliwa dusza cierpi gdy zobaczy kilka kolorów obok siebie.

Moja rada? Jak zobaczysz tęczową flagę, to mniej to w dupie, a nie zwijaj się w kłębek, płacz i atakuj ludzi.

•  

@open-alpha: No to oświeć mnie. Jak to wpływa na ich życie? Jakie zmiany generuje to, że ktoś ma kolorową szmatę na balkonie?

Powiem tak xD
      Patus to osoba reagująca agresją na najmniejszą rzecz która mu się nie spodoba. Sprawia to, że nie jest on w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie, bo prędzej czy później coś zwykłego go "sprowokuje" i zacznie być agresywnym. Czyli zacznie robić dokładnie to co ty popierasz.

Ja tu nigdzie nie mówię o podporządkowaniu. To właśnie ty mówisz, że albo człowiek się podporządkuje i zamknie, albo będzie atakowany. To o co mi chodzi, patusie, to to, że nie możesz atakować innego człowieka tylko dlatego, że twoja wrażliwa dusza cierpi gdy zobaczy kilka kolorów obok siebie.

Moja rada? Jak zobaczysz tęczową flagę, to mniej to w dupie, a nie zwijaj się w kłębek, płacz i atakuj ludzi.

@Wiesmin: i znów to samo jak dzieci w sklepie. Wszyscy maja się do bachora dostosować taki was obraz.

•  

Powiem tak xD

@Wiesmin: no właśnie wy tak robicie płacz i jakimiś debilnymi akcjami zwrócić na siebie uwagę. Nikt dorosły tak nie robi

•  

@charmingman: my mamy wywieszona i nie ma problemów.

Tylko my mieszkamy w muzułmańskich Niemczech gdzie według wykopków i TVP powinni nam za to wstrętni islamisci wysadzić dom w powietrze. xD

Polska to jednak jest dzicz. W internetach natomiast niby ludzie młodzi i cywilizowani a śmierdzi tak samo chlewem patrząc po tym wątku.

+: mikokiko, camaro96 +5 innych
    •  

i znów to samo jak dzieci w sklepie. Wszyscy maja się do bachora dostosować taki was obraz.

@open-alpha: Ale jak dostosować? O co Ci chodzi? xD
      Ja mówię, że dajcie żyć ludziom jak chcą, a ty mówisz, że nie kurwa, mają być jak wszyscy inni.

no właśnie wy tak robicie płacz i jakimiś debilnymi akcjami zwrócić na siebie uwagę. Nikt dorosły tak nie robi
      1) Jacy wy? Nie popieram LGBT, ale nie popieram też debilnych zachowań które reprezentujesz.
      2) Ty właśnie tak robisz twierdząc, że atakowanie człowieka, obrażanie i opluwanie jest dopuszczalne, bo przecież "ONA JEST INNA!!!!111oneoneone".

Dobra, dla mnie EOT, bo tak wrażliwej duszyczki nie da się przekonać.

pokaż spoiler Nie otwieraj poniższego obrazka, bo pewnie dostaniesz ataku szału. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: nie_zesraj_sie_xD.png 18+

•  

i znów to samo jak dzieci w sklepie. Wszyscy maja się do bachora dostosować taki was obraz.

@open-alpha: Ale jak dostosować? O co Ci chodzi? xD
      Ja mówię, że dajcie żyć ludziom jak chcą, a ty mówisz, że nie kurwa, mają być jak wszyscy inni.

no właśnie wy tak robicie płacz i jakimiś debilnymi akcjami zwrócić na siebie uwagę. Nikt dorosły tak nie robi
      1) Jacy wy? Nie popieram LGBT, ale nie popieram też debilnych zachowań które reprezentujesz.
      2) Ty właśnie tak robisz twierdząc, że atakowanie człowieka, obrażanie i opluwanie jest dopuszczalne, bo przecież "ONA JEST INNA!!!!111oneoneone".

Dobra, dla mnie EOT, bo tak wrażliwej duszyczki nie da się przekonać.

[pokaż spoiler]

@Wiesmin: nie manipuluj nigdzie tak nie napisałem. Powiedziałem że musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów a jak nie potrafi to będzie dla niej nauczka żeby dwa razy się zastanowić zanim zacznie coś robić i jaki to może mieć wpływ na innych

•  

@open-alpha: Z czym musi się zmierzyć? Z tym, że jej sąsiedzi to patusy? Jak dla mnie, to raczej patusami trzeba się zająć, a nie twierdzić, że "ma na co zasłużyła".

I jeszcze raz. Jaki to ma wpływ na innych? To jest coś czego nie rozumiem. Nie rozumiem tego jak działają umysły takich delikatnych kwiatuszków.

•  

@open-alpha: Z czym musi się zmierzyć? Z tym, że jej sąsiedzi to patusy? Jak dla mnie, to raczej patusami trzeba się zająć, a nie twierdzić, że "ma na co zasłużyła".

I jeszcze raz. Jaki to ma wpływ na innych? To jest coś czego nie rozumiem. Nie rozumiem tego jak działają umysły takich delikatnych kwiatuszków.

@Wiesmin: taki że nie każdy sobie życzy tego tak trudno to pojąć?!

•  

lol, po prostu swoja seksualnosc lub przekonania trzymaj w domu i tyle.

@ciemnienie: Jak ktoś wywiesza krzyż czy pisze KMB PLUS na drzwiach to też zachowaj przekonania w domu, czy można opluwać?

•  

@charmingman tak nie do końca. Wszystko zależy od umowy.

•  

Czy jak ktoś wywiesza flagę Polski czy Unii Jełropejskiej na balkonie to też przekonania zachowaj i się nie afiszuj czy to można, a tamto nie?

•  

Mozesz jak dorosły człowiek powiedzieć każdemu kto się będzie czepiał by "spierdalał". To słowo działa jak zaklęcie, a stosowania go nauczył mnie pewien osiedlowy typek. Działa na młodych, starych, niezależnie od klasy, środowiska, wykształcenia, ideologi czy wyznania.

•  

Moze mila pani Grazynka ma balkon obok i mieszka tam pol wieku a teraz ludzie myla balkon i gadaja ze nasz grazynka zgupiala na stare lata, plus ma racje bedziesz pajacowac to wylecisz szybciej niz myslisz

•  

@charmingman: generalnie nie pluje na ludzi, nie stosuje wobec nikogo przemocy, ale Ty jesteś poprostu denerwująca i irytująca i za to mógłbym już opluć np. Kolejny troll jakich wiele w internecie.

•  

@charmingman prawo tez stanowi iz nie ozdabia sie pstrokacizna elewacji budynku

•  

@charmingman: najprościej ściągnąć flagę

•  

taki że nie każdy sobie życzy tego tak trudno to pojąć?!

@open-alpha: A to koncert życzeń jest? Możesz sobie życzyć co chcesz, ale to nie znaczy, że każdy ma się Ciebie słuchać. Tak długo jak osoba nie łamie prawa, tak długo twoje życzenia nie mają znaczenia.

•  

@ciemnienie: Koleś zrozum pewne rzeczy. Flaga nie obraza. Żyjemy w kraju, w którm politycy odczłowieczają osoby LGBT, mówi się o nas jako o zarazy, ze jesteśmy gorsi niż hitler, Stalin, że jesteśmy zagrożeniem dla polskich rodzin. Po mieście jeżdżą ciężarówki krzyczące, ze jestem pedofilem. W internecie co chwile widzę komentarze, ze powinnienem być wsadzony do gazu, ze powinno się mnie zajebac, zgładzić, zapierdolic. Każda tęcza wystawiona za oknem dodaje otuchy, daje poczucie ze nie jestem sam, ze nie tylko ja jestem więźniem tego zamordystycznego kraju i systemu.

•  

@charmingman: Argumenty konserw są podobne do tych co usprawiedliwiają gwałt. Najlepiej zgłoś to oplucie na policję. Ślina powinna zostać pobrana do testów (oraz ślina podejrzanej dla porównania). Wątpię jednak, że tak się stanie w Polsce. To atak na tle homofobicznym.

•  

Męczennik kiedyś:
      - Spalony na stosie.
      - Torturowany.
      - Rozstrzelany
      Itd.
      Męczennik dzisiaj:
      - Napluli mu na klamkę...

•  

@DaeronTargaryen usuń konto dzbanie, jak nie potrafisz rozmawiać na poziomie.

•  

taki że nie każdy sobie życzy tego tak trudno to pojąć?!

@open-alpha: A to koncert życzeń jest? Możesz sobie życzyć co chcesz, ale to nie znaczy, że każdy ma się Ciebie słuchać. Tak długo jak osoba nie łamie prawa, tak długo twoje życzenia nie mają znaczenia.

@Wiesmin: i potem płacz bo ktoś ci zwróci uwagę w mnie lub bardziej brutalny sposob. Tutaj bardzo dobrze widać że zasłaniacie się wsparciem dla nie istniejących problemów próbując tym samym narzucić innym swoje racje bez rządnych argumentów bo tak. A co jak by powiedział że nie życzę sobie aby dzieci widziały taka flagę?!

•  

@charmingman: Argumenty konserw są podobne do tych co usprawiedliwiają gwałt. Najlepiej zgłoś to oplucie na policję. Ślina powinna zostać pobrana do testów (oraz ślina podejrzanej dla porównania). Wątpię jednak, że tak się stanie w Polsce. To atak na tle homofobicznym.
      @artpop: póki co ty nie podałeś żadnego

•  

@charmingman: Balkon jest częścią wspólną zgodnie z prawem, choć do użytku mieszkańców lokalu z którego wychodzą na niego drzwi.

•  

i potem płacz bo ktoś ci zwróci uwagę w mnie lub bardziej brutalny sposob. Tutaj bardzo dobrze widać że zasłaniacie się wsparciem dla nie istniejących problemów próbując tym samym narzucić innym swoje racje

@open-alpha: No atakowanie ludzi i obrażanie ich, bo się komuś nie podobają, jest istniejącym problemem.

bez rządnych argumentów bo tak.
      Ja dałem argumenty. Nie wpływa to na nikogo. Robi to na własnym balkonie. Nie jest to zakazane prawnie. Nie podpada to pod nic obraźliwego, czy niestosownego.
      Twoje argumenty? "Bo to mi się nie podoba!!!!!"

A co jak by powiedział że nie życzę sobie aby dzieci widziały taka flagę?!
      1) To nadal nie jest koncert życzeń.
      2) Czemu?
      3) Ja sobie nie życzę by dzieci widziały twoje komentarze, ale jednak nie nakazuję Ci ich usunąć, czy przestać komentować.

+: Muga
    •  

@absinth: jesli to podajesz nadal za argument, to nie ma o czym gadac. Wylecz swoj zideologizowany mozg.

•  

Nie, poszedłbym na zgrupowanie nacjonalistów z plakatem REFUGEES WELCOME i dziwil sie, ze mi wpierdolili.

@Shinlim:
      rozumiem, że w polsce to norma, ze jak pokażesz tęczę to plują?

A tak poza tym - widzę, ze zaliczenie wpierdolu za poglądy to zaczęła być norma w tym waszym chlewie XD

•  

i potem płacz bo ktoś ci zwróci uwagę w mnie lub bardziej brutalny sposob. Tutaj bardzo dobrze widać że zasłaniacie się wsparciem dla nie istniejących problemów próbując tym samym narzucić innym swoje racje

@open-alpha: No atakowanie ludzi i obrażanie ich, bo się komuś nie podobają, jest istniejącym problemem.

bez rządnych argumentów bo tak.
      Ja dałem argumenty. Nie wpływa to na nikogo. Robi to na własnym balkonie. Nie jest to zakazane prawnie. Nie podpada to pod nic obraźliwego, czy niestosownego.
      Twoje argumenty? "Bo to mi się nie podoba!!!!!"

1) To nadal nie jest koncert życzeń.
      2) Czemu?
      3) Ja sobie nie życzę by dzieci widziały twoje komentarze, ale jednak nie nakazuję Ci ich usunąć, czy przestać komentować.

@Wiesmin: twój jedyny komentarz tak jak mówiłem wcześniej
      To chcesz aby każdy widział że machasz flaga która ma wspierać gejów, pedałów, wydry, jenoty. I każdy ma się dostosować bo jak ktoś ci zwróci uwagę że nie każdy sobie tego życzy to siebie chyba popłaczesz. Idź z tą flaga przez rynek i się popytaj czy ludzie sobie życzą widok takiej flagi. Ale tego nie zrobisz bo masz w dupie zdanie innych, tylko potem nie płacz jak będziesz miał z tego tytułu konsekwencje bo to nie o oni nie potrafią się zachować tylko ty się zachowujesz jak ufoludek

•  

jak będziesz miał z tego tytułu konsekwencje bo to nie o oni nie potrafią się zachować

@open-alpha: no tak, bo poplucie komuś drzwi to normalne zachowanie w tym waszym chlewie XDDDD

ehh, można się przyzwyczaić, co nie? :D

•  

@open-alpha: Prawdą jednak jest stwierdzenie, ze jak puścisz psa i p0laka ze smyczy, to czasem pies nie wróci, a p0lak, smcz przyniesie zawsze

•  

jak będziesz miał z tego tytułu konsekwencje bo to nie o oni nie potrafią się zachować

@open-alpha: no tak, bo poplucie komuś drzwi to normalne zachowanie w tym waszym chlewie XDDDD

ehh, można się przyzwyczaić, co nie? :D

@martwykotek: jakos nikt nie został opluty tylko osoby które wspierają LGBT

•  

@open-alpha: Prawdą jednak jest stwierdzenie, ze jak puścisz psa i p0laka ze smyczy, to czasem pies nie wróci, a p0lak, smcz przyniesie zawsze
      @martwykotek: boli dupa że nie możesz wygłaszać swoich idiotycznych poglądów i ktoś ma czelność ci zwracać uwagę że twoje wspieranie LGBT opiera się na filarach opartych na gównie?!

•  

Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe

jakos nikt nie został opluty tylko osoby które wspierają LGBT

@open-alpha: mówiłem o drzwiach.

Spoczko, potem będą pluć na narodowców, katolików i retoryka p0laków będzie taka sama.

Przecież nikt nie został opluty, tylko katolicy/LGBT/kibice żużla/gołębiarze.

Dziel i rządź. Proste jak jebanie, a jak jeszcze zastosujesz w narodzie kretynów - byle idiota to zrobi.

całe szczęście 6 -7 pokoleń i nie będzie po p0lakach śladu :*

•  

twój jedyny komentarz tak jak mówiłem wcześniej

@open-alpha: Powiedział gość od "Bo ja sobie tego nie życzę!". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To chcesz aby każdy widział że machasz flaga która ma wspierać gejów, pedałów, wydry, jenoty.
      Nie. Chcę by ludzie nie uważali, że muszą kogoś atakować, bo im się nie podoba.

I każdy ma się dostosować bo jak ktoś ci zwróci uwagę że nie każdy sobie tego życzy to siebie chyba popłaczesz.
      Jak wcześniej. Ja mam to w dupie. Aktualnie to ty płaczesz, bo kolorowa szmata Ci się nie podoba.

Idź z tą flaga przez rynek i się popytaj czy ludzie sobie życzą widok takiej flagi. Ale tego nie zrobisz bo masz w dupie zdanie innych,
      Czy jak wychodzę, to mam też pytać ludzi czy jestem odpowiednio ubrany, bo np. komuś mogą się nie spodobać krótsze spodnie, czy bluzka z krótkim rękawem? Przy okazji, czy ty pytasz losowych ludzi czy im się podoba twój wygląd?

tylko potem nie płacz jak będziesz miał z tego tytułu konsekwencje bo to nie o oni nie potrafią się zachować tylko ty się zachowujesz jak ufoludek
      Opluwając, czy atakując kogoś to ty nie potrafisz się zachować kwiatuszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@martwykotek: taki waleczny a walczy za sprawę wsparcia i prześladowania które w Polsce nie ma miejsca, jak by bili bici pierwszy byś zamknął im drzwi przed nosem

•  

@ciemnienie: Tęczową flagę wywieszają także heteroseksualni, w geście poparcia wobec nagonki na LGBT przez takich pisowskich tłuków jak ty, ha tfu!

•  

@open-alpha: A co jak ja powiem, że nie życzę sobie oglądania mordy Dudy i Kaczyńskiego na billboardach?

•  

jakos nikt nie został opluty tylko osoby które wspierają LGBT

@open-alpha: mówiłem o drzwiach.

Spoczko, potem będą pluć na narodowców, katolików i retoryka p0laków będzie taka sama.

Przecież nikt nie został opluty, tylko katolicy/LGBT/kibice żużla/gołębiarze.

Dziel i rządź. Proste jak jebanie, a jak jeszcze zastosujesz w narodzie kretynów - byle idiota to zrobi.

całe szczęście 6 -7 pokoleń i nie będzie po p0lakach śladu :*

@martwykotek: idź być idiota gdzie indziej. Powiedz swojemu ojcu że jest Polakiem kretynem, a nie zrobisz tego bo jesteś zwykła cipą.

•  

boli dupa że nie możesz wygłaszać swoich idiotycznych poglądów i ktoś ma czelność ci zwracać uwagę że twoje wspieranie LGBT opiera się na filarach opartych na gównie?!

@open-alpha: Boli mnie dupa, że p0lacy są głupsi od mojego upośledzonego psa.

Daliście się podzielić i drzecie p0lackie mordy o byle pierdoły, bo to daje wam kontrolę nad waszym życiem.

A tak naprawdę państwo was jebie, może wam zabrać bez oskarżenia majątek i nie możesz nic zrobić, minister sprawiedliwości odkurwia własne wojenki w imię urzędu, ministers zdrowia odjebuje rekordowe wały.

Ale p0lak będzie zadowolony, że komuś innemu chcą zamknąć mordę, bo p0lak w swoim kraju nie ma już nic do powiedzenia

•  

@ciemnienie: Tęczową flagę wywieszają także heteroseksualni, w geście poparcia wobec nagonki na LGBT przez takich pisowskich tłuków jak ty, ha tfu!
      @niekibicujepilkarzom: nagonki która istnieje tylko w tych głupich lewicowych łbach

•  

twój jedyny komentarz tak jak mówiłem wcześniej

@open-alpha: Powiedział gość od "Bo ja sobie tego nie życzę!". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To chcesz aby każdy widział że machasz flaga która ma wspierać gejów, pedałów, wydry, jenoty.
      Nie. Chcę by ludzie nie uważali, że muszą kogoś atakować, bo im się nie podoba.

I każdy ma się dostosować bo jak ktoś ci zwróci uwagę że nie każdy sobie tego życzy to siebie chyba popłaczesz.
      Jak wcześniej. Ja mam to w dupie. Aktualnie to ty płaczesz, bo kolorowa szmata Ci się nie podoba.

Idź z tą flaga przez rynek i się popytaj czy ludzie sobie życzą widok takiej flagi. Ale tego nie zrobisz bo masz w dupie zdanie innych,
      Czy jak wychodzę, to mam też pytać ludzi czy jestem odpowiednio ubrany, bo np. komuś mogą się nie spodobać krótsze spodnie, czy bluzka z krótkim rękawem? Przy okazji, czy ty pytasz losowych ludzi czy im się podoba twój wygląd?

tylko potem nie płacz jak będziesz miał z tego tytułu konsekwencje bo to nie o oni nie potrafią się zachować tylko ty się zachowujesz jak ufoludek
      Opluwając, czy atakując kogoś to ty nie potrafisz się zachować kwiatuszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wiesmin: przeczytaj całą rozmowę od początku bo nie zamierzam się powtarzać

•  

Powiedz swojemu ojcu że jest Polakiem kretynem

@open-alpha: Mój ojciec jest Polakiem. Nie myl tego z p0lskim robactwem.

I dalej, świętuj, że komuś mordę zamykają, bo ty już dawno wpływ na to co się dzieje w tym kraju straciłeś, to jeszcze niech komuś wpierdolą. ha tfu

•  

@open-alpha: "póki co", "chrześcijanizm" - prawdziwy Polak, taki nie za dobrze mówiący po polsku
      Wracając do meritum, widać, żeś pisowski łeb zakuty, bo chciałbyś, żeby można było demonstrować tylko te poglądy, które wyznaje większość. Wędruj na czarną listę.

•  

przeczytaj całą rozmowę od początku bo nie zamierzam się powtarzać

@open-alpha: Nie no, rozumiem.
      BO CI SIĘ TO NIE PODOBA!!!!
      Oraz
      NIE CHCĘ BY DZIECI TO WIDZIAŁY!!!!!

Coś przegapiłem?

•  

nagonki która istnieje tylko w tych głupich lewicowych łbach

@open-alpha: Pięknie, Divide et imperia!

Przepraszam, że wcześniej obraziłem psy. Psy nie są tak głupie

•  

@open-alpha: No jeżeli ktoś Ci mówi „lepiej zdejmij ta flagę jak chcesz tu mieszkać” i prawdopodobnie z tego powodu opluwa Ci drzwi to jak to nazwiesz?

•  

boli dupa że nie możesz wygłaszać swoich idiotycznych poglądów i ktoś ma czelność ci zwracać uwagę że twoje wspieranie LGBT opiera się na filarach opartych na gównie?!

@open-alpha: Boli mnie dupa, że p0lacy są głupsi od mojego upośledzonego psa.

Daliście się podzielić i drzecie p0lackie mordy o byle pierdoły, bo to daje wam kontrolę nad waszym życiem.

A tak naprawdę państwo was jebie, może wam zabrać bez oskarżenia majątek i nie możesz nic zrobić, minister sprawiedliwości odkurwia własne wojenki w imię urzędu, ministers zdrowia odjebuje rekordowe wały.

Ale p0lak będzie zadowolony, że komuś innemu chcą zamknąć mordę, bo p0lak w swoim kraju nie ma już nic do powiedzenia

@martwykotek: pierwsza sprawa na podziały nie masz żadnego wpływu np młodzi którzy chcą zmian ale jest ich mniej i starzy boomerzy których byle gównem można przekupic. Masz wpływ na zmianę tego nie sądzę...

Kurwa czytajcie ze zrozumieniem nigdzie nie napisałem dobrze tak jej tylko że musiala wziąć pod uwagę taki rozwój spraw

•  

@charmingman: Z kretynami niestety nie wygrasz. Mozesz wojowac, ale szkoda nerwow na matolow, serio.

•  

Powiedz swojemu ojcu że jest Polakiem kretynem

@open-alpha: Mój ojciec jest Polakiem. Nie myl tego z p0lskim robactwem.

I dalej, świętuj, że komuś mordę zamykają, bo ty już dawno wpływ na to co się dzieje w tym kraju straciłeś, to jeszcze niech komuś wpierdolą. ha tfu

@martwykotek: prz czytaj ostatni post

•  

@charmingman: to po co prowokujesz ludzi? zdejmij flage a nie sie dziwisz

•  

@open-alpha: Jeśli nie chcesz, żeby Twoje dzieci widziały pełne spektrum rzeczywistości to ich zwyczajnie nie rób, albo

Nie wypuszczaj ich z domu, na bank nie z kraju, zabroń im dostępu do internetu, encyklopedii słowników, rachunku sumienia w Kościele.

To wtedy będziesz miał kontrolę nad dziećmi a dzieci będą jeszcze bardziej ograniczone niż tata. A to już osiągnięcie

+: JV44, Muga
    •  

przeczytaj całą rozmowę od początku bo nie zamierzam się powtarzać

@open-alpha: Nie no, rozumiem.
      BO CI SIĘ TO NIE PODOBA!!!!
      Oraz
      NIE CHCĘ BY DZIECI TO WIDZIAŁY!!!!!

Coś przegapiłem?

@Wiesmin: tak jesteś głuchy na wszelakie argumenty i twoja odpowiedź to odpowiedź gówniarza w stylu chuj mnie reszta osób obchodzi macie się dostosować i chuj mnie obchodzą wasze odczucia a to że czasem kogoś sprowokuje to ma mi żaden włos z tego tytułu nie spaść

•  

@open-alpha: No jeżeli ktoś Ci mówi „lepiej zdejmij ta flagę jak chcesz tu mieszkać” i prawdopodobnie z tego powodu opluwa Ci drzwi to jak to nazwiesz?
      @atm-Pa: naucz się znaczenia dyskryminacja
      Ona nie została zaatakowana że jest lesba tylko że wywiesiła ta szmatę...

•  

tak jesteś głuchy na wszelakie argumenty

@open-alpha: To podaj mi te argumenty, bo mi się nie podoba to jak odpisujesz.

Poza tym. Jak bardzo trzeba być emocjonalnie upośledzonym by kawałek kolorowego materiału kogoś prowokował?

•  

pierwsza sprawa na podziały nie masz żadnego wpływu np młodzi którzy chcą zmian ale jest ich mniej i starzy boomerzy których byle gównem można przekupic. Masz wpływ na zmianę tego nie sądzę

@open-alpha: oczywiście, że masz wpływ. Na przykład sprzeciwiając się takiej patologii jak plucie ludziom po drzwiach.

Ale to jest nie do pomyślenia w p0lackim mózgu, żeby patologii zwrócić uwagę, że jak będzie patusić to ją uspołecznią. Jak patola lubi gnój, to p0lak kładzie uszy po sobie ogon kuli i chowa się w domku.

mienskoduszone: o, p0lak, jak śmiesznie :D Jak tam, pół wypłaty zaniesione w zębach na respiratory?

•  

@open-alpha: Jeśli nie chcesz, żeby Twoje dzieci widziały pełne spektrum rzeczywistości to ich zwyczajnie nie rób, albo

Nie wypuszczaj ich z domu, na bank nie z kraju, zabroń im dostępu do internetu, encyklopedii słowników, rachunku sumienia w Kościele.

To wtedy będziesz miał kontrolę nad dziećmi a dzieci będą jeszcze bardziej ograniczone niż tata. A to już osiągnięcie

@martwykotek: za to ty lepiej też ich nie rób bo jak masz przekazywać takie idiotyzmy to lepiej dla nas wszystkich

•  

tylko że wywiesiła ta szmatę...

@open-alpha: no fajnie macie tam w tym chlewie.

Z tego co mi wiadomo, to dalej w tym gówno kraju idzie dostać wpierdol jak się w koszulce legii po poznaniu idzie XDDD

ha tfu robactwo

•  

pierwsza sprawa na podziały nie masz żadnego wpływu np młodzi którzy chcą zmian ale jest ich mniej i starzy boomerzy których byle gównem można przekupic. Masz wpływ na zmianę tego nie sądzę

@open-alpha: oczywiście, że masz wpływ. Na przykład sprzeciwiając się takiej patologii jak plucie ludziom po drzwiach.

Ale to jest nie do pomyślenia w p0lackim mózgu, żeby patologii zwrócić uwagę, że jak będzie patusić to ją uspołecznią. Jak patola lubi gnój, to p0lak kładzie uszy po sobie ogon kuli i chowa się w domku.

mienskoduszone: o, p0lak, jak śmiesznie :D Jak tam, pół wypłaty zaniesione w zębach na respiratory?

@martwykotek: widzę że ja mówię o jednym a ty o czym w ogóle innym

•  

tylko że wywiesiła ta szmatę...

@open-alpha: no fajnie macie tam w tym chlewie.

Z tego co mi wiadomo, to dalej w tym gówno kraju idzie dostać wpierdol jak się w koszulce legii po poznaniu idzie XDDD

ha tfu robactwo

@martwykotek: nie mam pojęcia co ty pierdolisz

•  

@open-alpha: no dawaj, jak zamierzasz dzieci uchronić przed wiedzą, że geje i lesbijki istnieją i ze walczą m. in o to, żeby mogli się po wypadku odwiedzić w szpitalu XD

czas start :D

•  

naucz się znaczenia dyskryminacja

@open-alpha: piję do tego komentarza. Dla Ciebie to, że ktoś wyraża swoje poglądy i ludzie mu plują na drzwi i każą się wyprowadzić to nie jest dyskryminacja i patologia?

XDDDDDDDDDDDDD

Ty chyba lubisz takie życie w gownie :D

•  

naucz się znaczenia dyskryminacja

@open-alpha: piję do tego komentarza. Dla Ciebie to, że ktoś wyraża swoje poglądy i ludzie mu plują na drzwi i każą się wyprowadzić to nie jest dyskryminacja i patologia?

XDDDDDDDDDDDDD

Ty chyba lubisz takie życie w gownie :D

@martwykotek: wyraziła a to ciekawe chyba jedynie co zrobiła to wywiesiła ta flagę. Jak by ich pałowali sam byś zamknął im drzwi przed twarzom kueewsko jesteś dwulicowy.

•  

Czy mogę coś z tym zrobić?

@charmingman: Tak, zdjąć flagę i wyprowadzić się do kraju LGBTland z daleka od normalnych ludzi

•  

Czy mogę coś z tym zrobić?

@charmingman: Tak, zdjąć flagę i wyprowadzić się do kraju LGBTland z daleka od normalnych ludzi

@GratisLPG: oni są na to za bardzo głupi oni muszą prowokować swoim idiotycznym wyglądem oraz ideologia bez sensu

•  

@charmingman: Nie widzę nic złego w wywieszaniu tęczowej flagi na swoim balkonie, ale na logikę, musieliście chyba liczyć się z tym że jako mniejszość spotkacie się z nieprzychylnością większości. A że większość jest spora to zawsze znajdą się ludzie nadgorliwi, niewychowani i widzący w tym akcie prowokację. Jeśli więc jest to akt w dobrej sprawie to trzeba za to cierpieć, nic nie poradzisz. Społeczeństwo jest spolaryzowane i czerpie wiedzę z monotematycznych źródeł i tu jest konflikt. Ty widzisz w tym akcie gest solidarności z osobami LGBT+, druga strona medalu widzi w tym prowokację. Jeszcze jak piszesz, po świeżym wprowadzeniu się ¯\_(ツ)_/¯

•  

wyraziła a to ciekawe chyba jedynie co zrobiła to wywiesiła ta flagę

@open-alpha:

wyrazić — wyrażać
      1. «oddać coś słowami»
      2. «okazać swoje uczucia gestami lub zachowaniem»
      3. «przedstawić coś za pomocą umownych znaków»
      4. wyrażać «przedstawiać jakąś treść lub sens»

SJP

Dobrze was skundlili że nawet polskiego już nie znacie

Jak by ich pałowali sam byś zamknął im drzwi przed twarzom kueewsko jesteś dwulicowy.

@open-alpha: Nie mierz wszystkich swoją miarą p0laku. Mój pradziadek na kujawach po wojnie uratował matkę niemkę z 2 dzieci którzy uciekali przed ruskimi, gdzie wtedy karą za mówienie po niemiecku była śmierć. Dla mnie Wolność i zycie ludzkie jest nadrzędną wartością.

Ale tego ewidnentnie nie zrozumiesz

z daleka od normalnych ludzi

@GratisLPG: no przecież przyjechałą do p0laków. Dalej od normalności nie będzie

•  

ideologia bez sensu

@open-alpha:

Jestem ciekaw, jakie postulaty ma ta "ideologia" w dziedzinie zdrowia publicznego, gospodarki, polityki monetarnej i polityki obronnej

No bo przecież nie powiedz mi że nie znasz kolejnego słowa po polsku?

•  

@ciemnienie: no mój balkon jest częścią mojego mieszkania ;)

Nie jest. Balkon należy do części wspólnej i nie możesz robić sobie na nim co chcrsz

•  

@open-alpha: To ze względu na poglądy już nie można być dyskryminowanym? Xd Dyskryminacja to forma nieuzasadnionej marginalizacji (wykluczenia społecznego), objawiająca się poprzez traktowanie danej osoby mniej przychylnie, niż innej w porównywalnej sytuacji ze względu na jakąś cechę, np. okres rozwojowy, niepełnosprawność, orientację seksualną, płeć, wyznawaną religię, światopogląd, narodowość lub rasę. Inny światopogląd - jest, traktowanie kogoś mniej przychylnie przez ten światopogląd - jest. To doskonały przykład dyskryminacji.

•  

@open-alpha: nie no pewnie, p0lacy od jakiegoś czasu dają się jebać na lewo i prawo i się nie wychylają bo po co. nikt dorosły tak nie robi, kto to widział, zęby o swoja godność walczyć.

•  

@atm-Pa: przecież ten człowiek nie zna takich słów jak "wyrażać", "ideologia" to ty będziesz od niego takdługiego słowa jak "dyskryminować" wymagał?

•  

@charmingman: Kup większą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Artykuł to bait. Co tydzień mamy podobny post a wy łapiecie się na wysrywy jakiegoś fałszywego różowego. Wskazuje na to debilizm postaci lirycznej. Jaki idiota poszedłby na wojnę z sąsiadami, prowokował zaczepki i prosił się o kłopoty tylko żeby wywiesić nic mu nie dającą szmatkę.

•  

@charmingman:
      Jako osoba LGBT chcę żebyś zdjęła tę flagę i nie pajacowała. Wolność wolnością, ale to nie twój balkon, obowiązuje cię regulamin spółdzielni mieszkaniowej, a poza tym po co podjudzasz ludzi i ich prowokujesz swoją głupotą?
      Zdejmij to dziadostwo, a swoje poglądy trzymaj na wodzy w 4 ścianach. Jeśli tego nie zrobisz uznam ciebie za nietolerancyjną wobec mnie.

+: rouli
    •  

@charmingman: zamontuj sobie kamerę i się dowiesz kto ci pluje na drzwi. Dopiero wtedy go zgłoś.

•  

@charmingman: Twój to będzie jak go kupisz a póki co to gwarantuje Ci że jeśli właściel nie jest z środowiska lpg to pod presją sąsiadów Cię wykurzy

•  

@charmingman Wywieszanie takich żeczy może być uznane za prowokacje przez niektórych,nieraz się zdarzało że takie mieszkania były obrzucanie jajkami lub kamieniami itp.I teraz co taki właściciel mieszkania jest to ci winien że jemu mają wybić okno czy coś,bo ty się bawisz w ideologiczne wojenki.Swoją seksualność schowaj do swojego łóżka a nie obnoś się nią.

•  

@ciemnienie: Fikolki poziom olimpijski. A ja bym chcial zeby katolicy nie obchodzili sie ze swoja wiara, ale nie wszedzie wpierdalaja te swoje krzyze i parady facetow w sukienkach.

•  

@ciemnienie: no nie wiem kto tu ma problem, osoba która sobie zawiesiła na własnym balkonie flagę w kolorach tęczy czy osoba której to przeszkadza i ma o to ból dupy xD Bo jak dla mnie to trzeba mieć jakieś spore problemy psychiczne, żeby dowalać się o tęczowa flagę na czyimś balkonie

•  

@charmingman: gardzę prawakami, ale z tym zdjęciem polskiej flagi jako warunkiem twojej kapitulacji to dojebalas xD

zwykła niedojrzała gimbusiara z ciebie, nie jesteś u siebie i najszybciej to właściciel mieszkania się ciebie pozbędzie niż będzie walczył z mieszkańcami w imieniu losowego lokatora, odstaw netflixa bo życie to nie bajka

•  

@ciemnienie: Po chuj się dalej wypowiadasz? Zachowaj te opinie w domu. Już Ci napisali inni, a Ty swoje xD

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

no mój balkon jest częścią mojego mieszkania ;)

@charmingman: Niestety nie do końca tak jest. Poczytaj o tym. Wiele jest na ten temat.

•  

@charmingman: wykopki się zesrały, a Ty się tam trzymaj u siebie na bloku (づ•﹏•)づ

+: smyl
    •  

@charmingman: Trzeba było nie wywieszać propagandowej flagi ¯\_(ツ)_/¯

•  

no nie jestem osobą, która będzie się ograniczała bo co sąsiedzi powiedzą

@charmingman:
      To samo odpowie ci plujący na drzwi albo pani od flagi...

•  

@charmingman: ale szambo wyjebało w komentarzach, współczuję

•  

@charmingman: Jeszcze wywieś sobie flagę klubu, którego tam najbardziej nienawidzą.

•  

Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+.

@charmingman: A po co to zrobiłaś?

•  

@charmingman: Najlepiej było by pogadać z panią aby dać sygnał, że Ok rozumiesz, ale Ty tez masz swoj punkt widzenia itp.Jak czujesz się z tym źle to zgłoś na policję, coby była notatka. Jednak to najmniej sensowne rozwiązanie bo nie przybliży cię do tego abyś się czuła dobrze. I na pewno nie nawiązywał bym do oplucia, a do tej konkretnej rozmowy.

•  

@charmingman: całe szczęście mają rozum w tej Warszawie

•  

Tak, to moze szokowac np. starszych ludzi i stad takie reakcje.

@ciemnienie: a to okej, starzy ludzie maja poglady z XIX wieku to OP musi sie z tym zgadzac , mozna sie rozejść XD

•  

ale czekaj czekaj idiocie ? Powtarzam mamy demokracje ludność wybrała ze nie chce tego u siebie wiec czemu nie potrafisz tego zaakceptować ?

@Maverq: xDDDD Demokracja nie polega na tym, że po prostu większość zabrania czegoś mniejszości jak tego nie lubi xD Rozumienie systemu na poziomie 4 latka.

•  

@charmingman tak na marginesie, pomijając wszystko, prawdopodobnie balkon jest jest częścią Waszego mieszkania. To znaczy jest, ale nie do końca, tzn. za niego odpowiada spółdzielnia. Przynajmniej u mnie w mieście tak jest, musiałem mieć zgodę na montaż klimatyzacji przez ten fakt.

•  

@buhubuhu: Co trzeb mieć w głowie, żeby coś takiego napisać? Bandytą jest ktoś kto robi to do czego ma prawo mimo, że wie, że komuś się to nie spodoba? Serio, to już jest taki poziom abstrakcji, że nie wiem czy traktować to poważnie

•  

@charmingman: Ogarnij się, zdejmij flagę i wszystko będzie okej. W Polsce nie ma miejsca na pedałowanie.

•  

@charmingman: flaga jest Twoja, balkon nie.

•  

@ShinpuTokubetsu: w Polsce nie ma miejsca dla takich jak ty

•  

@charmingman: Ale ty masz zryta banie XDD

•  

@szybki_zuk: Mhm. :) No jak widać jest inaczej. Po prostu nie życzymy sobie was w naszym kraju. Jak chcecie pedałować to można wyjechać do Niemiec. Polska jest krajem katolickim i nie ma tutaj dla was miejsca. Tylko tyle. Albo zaakceptujecie jakie są zasady albo was wychowamy jak kolezankę wyzej. ;) Pozdrawiam cieplutko.

•  

Prowokuj a potem udawaj zdziwienie. Typowy przedstawiciel LGBT.

•  

Mhm. :) No jak widać jest inaczej. Po prostu nie życzymy sobie was w naszym kraju.

@ShinpuTokubetsu: To nie jest "wasz kraj". Osób LGBT i normalnych ludzi, którym nie przeszkadzają jest bardzo dużo. Jak ci się nie podoba to wyjedź.

Jak chcecie pedałować to można wyjechać do Niemiec.

@ShinpuTokubetsu: Arabia Saudyjska czeka.

Żyjemy w demokracji, zasady są takie, że jesteśmy wolnymi ludźmi i nie możesz nikomu nic narzucać. Wypierdalaj do Rosji, tam masz putinowskiego buta na mordzie i "zakaz pedałowania".

•  

@Dab686: problemem jest nietolerancja i jej okazywanie, a nie nasza flaga na naszym balkonie
      @charmingman: zacznij od nietolerancji tych, których "flagę" wywieszasz bo trochę głupio być takim hipokrytą.

•  

@vin42: ale co ma zaczynać? xD To nie oni jej opluli drzwi. Może ty się zajmij nietolerancją drugiej strony a potem komentuj jej wpisy?

•  

@DaeronTargaryen: xD dobry argument.. zamknij JAPE powtarzam J.A.P.Ę

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

+: Dab686
    •  

@szybki_zuk: dlaczego nie szanujesz mojego zdania, ja z Twoim się nie koniecznie zgadzam ale nie obrażam Twojego rozumowania tylko opisuje moje podejście. Możesz się nie zgadzać, ale powiedz dlaczego moje podejście jest złe wg Ciebie i jeżeli wysuniesz racjonalne argumenty to może ja zmienię swoje zdanie. Zaczynając od "co trzeba mieć w głowie" automatycznie kończysz jakąkolwiek dyskusje.
      Ja nadal uważam że katole i aktywiści LGBT to są ci sami ludzie tylko wychowani w innych warunkach. Przygłupy. Nie mam nic do osób LGBT i nie mam nic do osób wierzących, niech sobie robią co chcą tylko niech się w końcu zamkną bo naprawdę mnie zupełnie nie interesują ich problemy ¯\_(ツ)_/¯

•  

@ShinpuTokubetsu: To ty się tu wykazałeś brakiem kultury, odpowiadam twoim językiem xD
      To ja jestem normalny, ty jesteś religijnym fanatykiem, który chce zawłaszczyć kraj tylko dla takich jak ty.
      I jeszcze nazywasz kogos zarazą. Katolicka miłość xD Ciekawe co papież by na to powiedział xD

•  

@buhubuhu: Jesteśmy jednym z najszybciej laicyzujących się krajów, więc na szczęście takich dewiantów jak ty będzie ubywać bardzo szybko :)

•  

@charmingman: Nie poddawaj się mordo, powieś też obok flagę Polski i obserwuj reakcje pseudopatriotów.

•  

@charmingman: ono nie jest twoje jak wynajmujesz xDDD

•  

@charmingman: Przykra sprawa. Nie powinno się kogoś prześladować lub wytykać palcami za przekonania i orientacje - to oczywiste, ale... po co wieszać flagę symbolizującą ludzi o innych orientacjach seksualnych na balkonie? Jestem hetero i nie muszę się z tym afiszować. ¯\_(ツ)_/¯
      Żyjemy w Polsce, zmiany obyczajowe zachodzą, ale bardzo powoli i wywieszanie flag LGBT jeszcze przez kilkadziesiąt lat będzie prowokowało jakiegoś troglodytę do agresji. Afiszowanie się swoim światopoglądem i orientacją seksualną było, jest i pewnie będzie niemile widziane przez większą część społeczeństwa niezależnie od wykształcenia, religii czy kultury osobistej.

•  

@charmingman: przypomnij sobie swoje słowa jak poczujesz dym papierosowy z sąsiedniego balkonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

•  

@charmingman: To i tak grzecznie. Ja nasrałbym ci na wycieraczkę.

•  

@charmingman Tak, jesli z przodu jest zwykła metalowa barierka, nie, jeśli front jest częścią konstrukcyjna i połączona z innymi elementami konstrukcyjnymi/elewacji.

•  

@charmingman: no i co ma spółdzielnia z tym zrobić? Przyjdą do babki, powiedzą ''proszę nie pluć na czyjeś drzwi"? Swoją drogą "no mój balkon jest częścią mojego mieszkania ;)" z tym to niektóre spółdzielnie miały ból dupy o to że ludzie wywieszali pranie... więc różnie to bywa

•  

@charmingman:Ja nie wywieszam transparentu, że jestem hetero. Jesteście przesiąknięci tym całym lgbt, róbcie sobie co tam chcecie nie afiszując się tym. To tak jakby osoba na ulicy mówiła każdemu przechodniowi, że się ruchała XD

•  

To że to "Twój" balkon to nie znaczy że możesz robić na nim co chcesz gdyż znajduje się on w przestrzeni publicznej. Nie będziesz się ruchać na balkonie "bo jesteś u siebie". I żeby nie było, w dupie mam gdzie sobie trzymacie tę flagę, możecie sobie nawet wymalować na czole i mnie to nie obchodzi, ale jak widać niektórych razi w oczy, więc skończcie już pchać te jebaną tęczę wszędzie gdzie tylko się da.
      Przepraszam, że tak powiedziałem. Już wypierdalam.

•  

@charmingman: Wtrącę się tylko do Twojej wymiany zdań z @slimaczkowa by poinformować, że co do zasady masz rację odnośnie przepisów, odnoszących się do balkonów (w tym, że nie są one jednoznaczne – to prawda), aczkolwiek zewnętrzna część balustrady i jej wygląd może być przedmiotem regulaminu spółdzielni (uchwały), analogicznie do wyglądu elewacji czy np. klatki schodowej. W sensie, zarząd spółdzielni mógłby zabronić wywieszania wszelkich flag/transparentów, gdyby chciał. Jeśli jednak inni lokatorzy wywieszają flagi, to sensowne wydaje się założenie, że spółdzielnia nie wprowadziła zakazów tego rodzaju. Idąc dalej, jeśli widoczna publicznie "wywieszka" nie łamie zasad współżycia (nie jest np. wulgarna, nie przedstawia drastycznej fotografii, etc.), co w mojej opinii nie zachodzi w przypadku flagi lgbt, to nie ma przepisów ogólnych, które zabraniałyby Ci takiego udekorowania balkonu. Tęczową flagę prędzej przyrównywałbym do ozdoby, jak np. tęczowy "parawan" na barierce (by zasłonić wnętrze balkonu przed przechodniami) bądź rabata kwiatów "w barwach lgbt". Kluczowe jest odnotowanie, że od strony prawnej nie ma w ogóle znaczenia, jakimi kolorami ktoś przyozdabia swój balkon. Znaczenie może mieć jedynie to, czy określony symbol jest wpisany na listę zakazanej symboliki, jak np. swastyka (aczkolwiek tu również należy zauważyć, że jedynie konkretna swastyka użyta w konkretnym kontekście – sam symbol mógłby być legalnie wywieszony, chociażby jako część plakatu parodystycznego czy reklamującego utwór artystyczny).

Pozdrawiam.

•  

tak, zeby wszyscy widzieli. Wiem, ze to modne wszedzie pchac teczowa flage, ale jak widac przynosi to wiecej szkody niz pozytku.

@ciemnienie: Mam nadzieję, że podobnie odnosisz się do procesji na Boże Ciało i kościelnych dzwonów? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@szybki_zuk: XDDDDD opluli drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)wierz dalej w takie bajki dzieciaku

•  

@charmingman: Mnie by sięnie chciało wieszać flagi skoro przynosi mi to jakiekolwiek kłopoty, ale jestem inny niż Ty. Nie powiesiłbym żadnej flagi bo jestem ignorantem który ma wszystko gdzieś.
      LGBT czy nie mi to bez róznicy dopóki nikt się mnie nie przypierdala

•  

@charmingman Mam szwagra geja, aktywnego uczestnika zgromadzeń lgbt itp. i znam jedną osobę trans. Jakoś oboje nie odczuwają potrzeby chodzenia wszędzie i gadania na prawo i lewo jacy to oni są. Poprostu popierają takie inicjatywy i uważają, że wstyd im za atencjuszy wywieszających wszędzie flagi, srających obrazkami w internecie. Żyją normalnie nikomu się nie narzucają i jak mówią: "pie*** afiszujących się ludzi, którzy zrobili z popierania środowiska LGBT sposób na bycie modnym". Chcesz żeby szanowano Twoje poglądy, a nie szanujesz poglądów innych, błędne koło się zatacza... Jestem hetero, toleruję to środowisko i zdecydowana większość ludzi tolerowałaby ze mną gdyby nie wysrywy jakie piszecie w internecie i kręcenie gówno afer.

•  

@ciemnienie: no mój balkon jest częścią mojego mieszkania ;)
      Ciekawe. Ja jestem hetero i nie wywieszam banerów o tym na balkonie.
      Może dopisz że lubisz grać w bilarda albo że lubisz jeździć tramwajem albo że lubisz połykać.

•  

@charmingman:
      Meh dalej nie rozumiesz. Życie nie jest sprawiedliwe. Po prostu nie jest. Ta flaga dla mnie to nic, jednakże jestem świadomy, że jakaś osoba po prostu nie będzie jej akceptowała. Tak po prostu. Na przykład osoby starsze. Rozumiem, masz prawo itede itepe. Tolerancja, wolność. Jednakże swoim postępowaniem i wpisami powyżej tylko pokazujesz, że chcesz konfliktu. Ludzie nie zmienią się od tak. Zaczniesz mówić do 70 letniej Barbary, że masz prawo do wywieszania tej flagi. Że masz prawo. Ale dalej nic to nie zmieni. To znaczy zmieni - ale tylko na gorsze.

Po drugie te flagi to dla mnie rak. Jesteś homo? Spoko, bądź sobie. Ja jestem hetero. Może też mamy jakieś flagi wywieszać? Dla mnie to uwłaczające. Zaraz oczywiście napiszesz , że to Twój pokaz wsparcia dla całego ruchu. A gu tam. Ta sama śpiewka jak z blm.

Także zastanów się. Czy warto? Moim zdaniem nie.

•  

@charmingman: gadasz o poszanowaniu zasad spolecznych, a patrzylas w regulamin wspolnoty/spoldzielni? Serio pytam, bo balkony to czesci wspolne budynku (nie sa wliczone w metraz mieszkania) z wylacznym prawem do korzystania (quad usum)

•  

@McM_: Ojej straszne ktoś wywiesił flagę xD To tobie powinno być wstyd za kręcenie afery.

•  

@charmingman: zgłoś na policję. Daj sobie spokój ze spółdzielnią, policja.

•  

@charmingman: a czy nie lepiej jak kazdy trzyma dla siebie swoje preferencje seksualne, polityczne i kazde inne? Zerwalbym ta flage juz nawet ze wzgledu na prowokacje a nie moja niechec do dewiacji.

•  

@charmingman: spółdzielnia nic nie może zrobić. To nie organ ścigania. Takie sprawy zgłasza się na policję.

•  

@charmingman: Ciebie powinno się zgłosić za sianie zgorszenia.

•  

@Wiwer: prawackie kurwy już są :D

•  

@charmingman: Czy mogę coś z tym zrobić?

Możesz się wynieść do lasu i tam sobie popedałować.

•  

@TurboDynamo Na wykopie nie ma chrześcijan.

•  

Nie przejmuj się debilami, rób co chcesz a oni niech się gotują. Oni będą się denerwować, modlić i walczyć a ty żyj jakby ich nie było. Oni mają smutne życie bez perspektywy na poprawę, będą nienawidzić wszystkich którzy nie cierpią z nimi w imię problemów z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@charmingman: Jaki ból dupy w komentarzach, zgłaszaj żebyś miała podkładkę w razie (odpukać) coś gorszego by się stało, flagi polski jak są wywieszane czy papieskie to nikomu nie przeszkadza i jakoś można xD niech swoją polskość która jest nieodłączna jak seksualność trzymają w domu xD nie przejmuj się debilami.

•  

@charmingman: 500 komentarzy zderzenia konserw z neuropą

•  

@vertoo A na chuj masz flagę Polski na profilowym?

•  

@charmingman: nie mozesz nic zrobic bo ludzie majacy poglady LBGT nie maja w polsce prawnego wsparcia

•  

@charmingman: balkony to część wspólna akurat. Np nie możesz tam palić.

•  

@charmingman: najlepszy bait w historii wykopu

•  

@charmingman: wywies osrane majty wyjdzie na to samo

•  

@charmingman: mam dla Ciebie przykrą wiadomość, w myśl prawa balkon to część wspólna w blokach wielorodzinnych :)

•  

@charmingman: w moim bloku też sąsiedzi ostatnio wywiesili. O dziwo heteroseksualna para. I co? I wszyscy mamy w to wyjebane bo żyjemy swoim życiem, elooo

•  

@charmingman: to zamknięte osiedle od dewelopera czy patookolica?

•  
      DaeronTargaryen

0

@Matan_Jagiz: Serio, potrzebujesz argumentu na to, że plucie komuś na drzwi w środku pandemii jest nienormalne i że ewentualny problem z flagą rozstrzyga się z pomocą autorytetu, tutaj np. spółdzielni, tak jak to chciała zrobić sama autorka wpisu, a co jest oczywiste dla każdego normalnego człowieka w cywilizowanym społeczeństwie? Mam po prostu uczulenie na ludzi, którzy mają tak sprany łeb od wojenek ideologicznych, że już im wszystko jedno, czy komuś plują na drzwi do domu, ważne, żeby napisać jakiś wysryw o obnoszeniu się z poglądami.

•  

@charmingman: ludzie się boją tego czego nie znają i jest to całkowicie naturalne i normalne dla każdego z nas. Nie wiem za to czemu przeszkadzają ci flagi Polski? Czemu zawsze LGBT musi iść z w parze z nienawiścią do własnej ojczyzny :/ trudno szanować ludzi którzy srają na własnych pobratymców, a ten Margot ostatnio właśnie tak zaprezentował tą ideologie. Podziękuj jemu.

•  

@ciemnienie: jak ktos ogranicza Twoja wolnosc to tez jestes taki ulegly by tylko nikomu nie przeszkadzac?

•  

@charmingman: ja prld. Równie dobrze możesz powiesić jestem gejem i kocham swojego chłopa ohhh.... Wait (。◕‿‿◕。)

•  

@charmingman ten wątek to jest definicja wojny polsko polskiej. Żenada kurwa

Trzymaj się tam w tej warszafce julks

•  

@charmingman: co za tępa dzida
      Pasuje do obu stron. Na czole sobie wytatuuj jeszcze. Czy wy naprawdę jesteście za głupi żeby zrozumieć że takimi akcjami tylko do siebie zniechecacie i że nie żyjecie w świecie jaki wam Netflix pokazuje?

•  

@charmingman: Flagę Legii na poznańskich Jeżycach albo flagę Lecha na warszawskiej Pradze też byś wywiesila jako wsparcie dla danego klubu? Spoko, ale musiałabyś się liczyć z atakami na swoją osobę. Czy to dobrze? Nie. Czy sama sobie byś zaszkodziła? Tak. Więc choć nie popieram działań sąsiadów, to jak najbardziej prowokujesz ludzi do ataków na siebie, więc nie płacz jak one mogły się pojawić, bo było to dość oczywiste w naszym społeczenstwie

•  

@charmingman: osoby heteroseksualne mogą iść za rękę, bo to normalność, natomiast homoseksualizm to aberracja

•  

@Shinlim: xDDD typowy z ciebie poljak

•  

@charmingman: taka historia. Jedziesz na studia do Moskwy bo tam mają najlepsze konserwatorium muzyczne . W pierwszym dniu na kwaterze wywieszaj flagę ,precz z Dyktatorem' bo nie lubisz Putina.

•  

@Dab686: Sam sobie wsadź swoje prawicowe wymyślone wartości w dupę. Niech Jezus z Bogiem cię posuwają.

•  

A mnie brzydzi polska flaga, proszę nie obnosić się z polską flagą.

•  

•  

@charmingman: Tak ale większość spółdzielni ma zasady jak może wyglądać elewacja. Skutkuje to tym, że nie możesz zrobić wszystkiego co chcesz ze swoim balkonem. Ja np muszę nawet patrzeć na to czy doniczki na kwiaty nie zaburzają wyglądu i estetyki elewacji

•  

@charmingman: Natomiast ekspozycja na świat swojego spierdo***** już nie.

•  

@Chlopaszek_19_lvl: Zmień konstytucję lub kraj.

•  

Miejscowi kibice mam nadzieję rozwiążą problem.

•  

@JuliuszKalodont: Kibole* Kibice są normalni

•  

@SpaghettiSupernova: okno to co innego i przynalezy do mieszkania

Gdyby ten katolik powiesil by cos na zewnetrznej strobie balkonu to jak najbardziej spoldzielnia miala by prawo domagac sie zdjecia, bo zewnetrzna strona budynku nalezy do niej. Czegos nie rozumiesz?

•  

@charmingman: xD to nie jest TWOJE mieszkanie tylko je wynajmujesz xD