Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@?? Że młodzi ludzie w związkach dziadzieją. Nic im się nie chce. Sport? Nie mam czasu. Weekendy zaplanowane na 5 dni w przód raz na miech, albo kanapa i tv. Sport? Niee,hodowanie brzucha. Zainteresowania? Już nie patrzą,bo rzekomo czasu brak. Plany, cele? Jakoś tam będzie, nie myślą o tym

Obowiązki? Praca na 1 zmianę 8h bez weekendów i kawalerka do ogarnìęcia. Zwierząt i dzieci brak.

Wiek 23-25 lat. Tak się kształtują Janusze. Przepoczwarzają się. Najpierw gąsienica - młody, żywiołowy człowiek. Potem kokon - zderzenie z polską rzeczywistoscią w życiu dorosłym. Ostatnie stadium - Motyl czyli dojrzały Janusz. Fruwa po browary i kiełbasę z promki w biedrze oraz na policję, by donieść na sąsiada. Do tego dwójka dzieci z wpadki i 2x 500 plus.

#przemysleniazdupy #bekazpodludzi #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #janusze
  • 8
@Wilczek03: U mnie w związku jest totalnie na odwrot. Zaczelam się motywować wzajemnie z niebieskim, ćwiczymy, dobrze jemy. Przede wszystkim mamy tez mamy swoich znajomych, z którymi możemy spędzać czas osobno we wspomniane weekendy, swoje pasje i hobby, które realizujemy oddzielnie i myśle, ze taki złoty środek jest najzdrowszy. W sensie u mnie jest totalnie na odwrot, jak skończyłam studia to dopiero zaczelam „żyć”
@somskia: Ja też. Pracuje, studiuje, trenuje i moja to samo. Czasu za mało na wszystko. Za rok skoncze i potem rok podyplomowki. A chce jeszcze angielski, szkolenia. Za 2 lata to nie będę wiedzial na co czas poświęcać, jak teraz gonwypełniam, a jest mało
@Luccek: jprdl, kolejny wyzwoliciel.

Chodzi mi o to, że oni żyja nie tak, jak chcieli i staja sie szarakami, rzeczywistośc powoduje zanik pasji, chęci. A ty wyjezdzasz jako liberalny obronca uciesnionych.