Wpis z mikrobloga

przemyślałem pewne rzeczy dziś o 17 będzie lajt, będę zbierał na ubrania i opłaty, żałuję że poszedłem do lasu, zostaję sam, przygotowałem reklamówkę spodnie koszulkę pasek dla Krzyśka, wytarłem głowę pato kupi maszynkę to ostrzygę się na łyso, ktoś nagrywał że Paweł z Wawy mówił żebym Krzyśka po plecach bił, nie było takiego czegoś to jest kłamstwo oszustwo, będę blokował numery, trudno co się to stało to się nie ostanie, przepraszam Gosię i Asię, muszę zmienić to życie, rachunki nie rachunki od marca nie było płacone światło, rozmawiałem ze Sławkiem nie będę się wymeldowywać stąd, Paweł powiedział złożyłbym się z benzyną raźniej w dwóch, Paweł nagrywał kamienice stare wille nie wille ruiny, trochę niebezpiecznie samemu jeździć, muszę mieć inny tel do nagrywania lajtów, (pokazuje ekran tel) te osoby wrzucili film to był mój błąd życiowy, hatetepees yutuba be sos i gje zero 5 fał eni, przykro że tak się stało, Gosia chce przyjechać to byś pomogła ogarnąć, po co hotel tu można rozłożyć łóżko, Asia miała przyjechać z koleżankami, tak się stało z tym wychodzeniem do lasu, jakbyś miała ochotę to byś mogła z nami pojechać góry morze Suwałki, (gada o włosach), plecak zniszczyli ubrania buty kurtkę w sam raz na jesień, znałem jak tu przebywał nieraz nocował zawsze miał śniadanie obiad kolacja, jak nie to jeździliśmy do Zodiaka, młoda osoba 4 lata ode mnie starsza, w Choroszczy można znaleźć przez internet w willi prysznic nie prysznic 70zł bym tobie dopomógł, domyłem się, okrutni ludzie zazdroszczą że sławną osobą się zrobiłem, Krzysztof specjalnie to robił żeby pogrążyć mnie? że ja go po plecach, (gada o karetkach), trzeba dla Krzyśka pomóc żeby się zmienił żeby w sanatorium go podleczyli, miał 460 supukcji cukrzycy, lekarze powiedzieli mało brakowało na śpiączkę by zapadł, zastanówcie się, Sławek 3 miesiące remont robił, chciałem odpocząć psychicznie, (pokazuje kolę) niby zero a to słodzik gorszy od cukru, dla elektrowni on dostanie pieniądze i opłaci się rachunki, kurtka fajna dwustronna była (pokazuje) to do wyrzucenia, psychicznie odpoczywam, gorąco przepraszam widzów że się na mnie zawiedli
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - przemyślałem pewne rzeczy dziś o 17 będzie lajt, będę zbierał na ubrania i ...

źródło: comment_1599822398CJnvYWfbuDY2jFc3NcoC6e.jpg

Pobierz
  • 10