Wpis z mikrobloga

Zauważyliście wykopki to co ja? Praca w kebabie #rozowepaski vs #niebieskiepaski
Różowe zwykle na odpierdól, czasami dzień dobry czasami nie. Spojrzenia "#!$%@? znowu". Do widzenia rzadko, bo wiadomo czemu. Bo miała być królową życia na instagramie a zostałam królową kebaba, co obrazuje miną "#!$%@?".
Niebieskie : kontakt wzrokowy, przywitanie, kilka pytań i cyk. Siadasz, czekasz, dziękujesz mówisz, że do widzenia, co nie przechodzi bez odpowiedzi.
#zalesie #logikarozowychpaskow #praca
Pobierz generalnyprzeglad - Zauważyliście wykopki to co ja? Praca w kebabie #rozowepaski vs #...
źródło: comment_1599824400gQ29LMF0PfyppD3prjcuvh.jpg
  • 22
@generalnyprzeglad: A po co ma się starać? Awans dostanie? Nowe stanowisko?xD wypłata i tak będzie, to po co dyskutowac z cebulakami. Ja właśnie lubię jak podchodzę, mówię to i to, daje kasę i wychodze. A nie dziekuje, do widzenia czy jakieś idiotyczne small talki
@crazykokos: Aaa rozumiem. Kompleksiki. Ile cm mają twoje szpilki? Pewnie ze 20, bo chcesz mieć długie nogi jak twoje koleżanki 175+
Mam złą wiadomość. Ludzie widzą małą główkę, małe rączki. A po bliższym poznaniu mały rozumek. Sama jesteś preciem. Nawet jakby dać na 158mm, to 15,8 cm. Czyli jesteś gorzej jak małe pręcie. Duże precie to 180mm +