Wpis z mikrobloga

W sumie fajnie, że xbox s kosztuje te 1350zł a nie jak pewnie ps5 z 2500zł.
Ludzie na reddicie się jarają, że te all access za 25usd za miesiąc za konsolę + 2 lata game passa ultimate to super deal czy tam 100zł w Polsce. Skoro jest zerowe finansowanie czyli 2500 - 1350 = 1150 kosztuje 2 lata game passa, czyli prawie 50zł miesięcznie.
No i tak naszła mnie refleksja, że przecież xbox gold to kosztował niedawno 200zł za rok, a nawet 100zł jak ktoś z jakiegoś vpna korzystał. No i kurde zaczyna mi się nie podobać ta perspektywa, do czego Microsoft dąży, że abonamenty na granie online mają teraz tyle kosztować 50zł/miesiąc. Wycofali ostatnio 12 miesięcy chyba ze sklepu i chcą ludzi uwiązać za większą cenę co miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Te 100/200zł rocznie to trochę człowieka bolały, no ale 10/20 miesięcznie no jakoś jeszcze przeboleję, ale 50? No kurde bez jaj, dla przykładu to ja tylko praktycznie w fifkę pykam na konsoli, więc te gry z game passa to tak średnio mnie interesują, a fifa bez online to trochę słabo.
#konsole #xbox #xboxseriesx
  • 6
W sumie fajnie, że xbox s kosztuje te 1350zł a nie jak pewnie ps5 z 2500z


@Mysciak: Tylko, że zestawiasz low-endowego X'a z normalnym PS5. Sony nie oferuje low-endowej wersji PS5 (nie mylić z DE - która ma takie same parametry co normalne PS5 z napędem).

Ten Series S to idealna maszynka dla ludzi którzy grają w gierki raz na rok - niski poziom wejścia.
@Mysciak ja za 220 zł ogarnalem gamepass ultimate na 16 miesięcy, nie wiem o czym mowa ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio to słyszałem że abonamenty roczne wrócą, tylko dopiero jak już ostateczne ceny na miesięczne ustala.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bratkello: w sumie nie jest niemożliwym, że Sony ma odpowiedź na Series S, ale jeszcze jej nie pokazali. Przecież na pewno wiedzieli że Microsoft tworzy dwie konsole dużo wcześniej niż gracze.