Wpis z mikrobloga

@gonzo91: poza tym.. oczywiście, że to bankructwo wpłynie na Tesle... aczkolwiek raczej pozytywnie. Natomiast przesrane będą miały inne startupy EV, bowiem ludzie będą się bać, że wyjdzie druga nikola. Szkoda, bo kilka fajnych firm może oberwać rykoszetem i mogą mieć problem z pozyskaniem kapitału. Ludzie dojdą do wniosku, że jednak Tesla to pewniak na rynku EV.. i lepsze to niż szukanie kolejnej Tesli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowy_programista: ahh ok. Ja tam wierzę, że jakoś przetrwają. Konkurencja na rynku zawsze robi dobrze dla konsumenta.
Widziałeś swoją drogą jak rivian w Apple się promuje? Dokument łon way up na apple TV. Przez Ameryki na elektrycznych motorach przy wsparciu elektrycznych pickupów.
@paddyzab: mozesz zarobic 100% gdy cena spadnie do zera i stracic nieskonczenie duzo kasy jesli cena pojdize w kosmos.

Nie szortuje sie modnych spolem, chocbys nie wiem jak byl przekonany.

Przy odrobinie pecha urwie ci dupe razem z glowa.
@mnoo: tak, wiem jak to działa, dlatego short byłby raczej symboliczny, powiedzmy za 100zł ;) Shortowanie to nie mój styl inwestowania, ale fajnie było by zarobić na głupocie oszustów. A jeżeli by się okazało, że to jednak nie prawda, to spokojnie przełknąłbym stratę nawet 1000zł. Do kapitalizacji 150 miliardów raczej nie #!$%@? ;)
@anonimowy_programista: swoją drogą Nikola to niezły przykład dla mnie prywatnie że shortowanie to niebezpieczna gra

O mały włos zagrałem na krótko (nie zrobiłem tego tylko dlatego że nie umiałem, mój broker tego nie obsługuje) po czerwcu jak były te szalone wzrosty.

I co? I gówno, skończyłoby się pewnie tak że bym się zesrał po newsie o GM i zamknął shorta po $50 :) A co bym zapłacił odsetek to przepadło. I
@anonimowy_programista: nie zarobisz raczej na głupocie oszustów tylko na ludziach którzy zainwestowali:D wrzuciłem tam 200$ mam 15% straty ale niech leży. Nie wydaje mi się że mając tyle umów zwiną teraz interes, raczej się będą bronić. Mnie dopiero skłoniło GM i bardziej wrzuciłem tam hajs bo leciała Tesla która też mam w portfelu. Stracić raczej na obu nie stracę :D