Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo #chlopakizbarakow #trailerparkboys

  Nie powinienem tego robić, ale ch*j ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Mamy do rozdania zestaw koszulka + plakat + kubek + naklejka (wartość 152 zł, w dowolnej kombinacji, na zdjęciach przykłady).

  Jako że wszystkie wielkie biznesy (a zawsze mieliśmy łby do interesów) zaczynały się w szopach (nie praczach), to i nasza szopa zlokalizowana w Wancuwer właśnie została otwarta pod linkiem Parobas.pl. Z tej okazji przygotowaliśmy #rozdajo, ale takie za plusy, bo nie ma nic za darmo.
  Zasady są proste, jak zaplusujesz ten wpis i wygrasz, to będziesz mógł powinąć wybrany przez siebie zestaw. Losowanie zrobimy za pomocą #mirkorandom, plusować można do poniedziałku do 23:59.

  Co jest do wygrania? Koszulka + kubek + plakat + naklejka ze sklepu Parobas.pl, dowolnie wybrane przez siebie z produktów, które są na sklepie.
  Aha, no i

  pokaż spoiler spluwa nie w zestawie


  Dla reszty, która nie chce czekać na szczęście - do piątku PROMOCJA NA WSZYSTKO -15%!
  Powodzenia, jak będzie dużo plusów, to dorzucimy coś jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Nasz narodowy champion po serii zwycięstw nadal utrzymuje wysoki poziom. Pare dni temu ogłoszono chęć kupna przez Polskę armeńskiej giełdy, dzisiaj świat obiegła informacja o wprowadzeniu stanu wojennego w tym kraju. Czy to nadal pech czy może nasz antymidas posiada nadprzyrodzone zdolność?
  #wojna #bekazpisu #gielda

  odpowiedzi (20)

 • odpowiedzi (13)