Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam koronawirusa.
  Jeśli kogoś interesuje jak go przechodzi 23 letni chłopak z poważną wadą serca to będę wołać.
  Zaraziłem się od rodziny, po tym jak wrócili z wesela.

  Dzień 1: leżę, czuje ból z tyłu na plecach, lekkie bóle mięśni jak przy grypie, głęboki oddech powoduje dziwny dyskomfort. Nie czuje smaku. Nie mam na nic ochoty, ocena dolegliwości w skali do 10 to 2/10.

  #koronawirus

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Witam, ja dość z nietypową prośbą. Czy znalazłby się ktoś chętny na wysłanie mi zdjęcia swojego króliczka (bądź innego zwierzaczka) z karteczką ze słowami do mojej 11-letniej kuzynki chorej na białaczkę? Ma na imię Julka. Chciałabym zrobić jej kolaż lub album na poprawę humoru, bo dość ciężko to wszystko przeżywa Będę wdzięczna za każde zdjęcie ❤️ Oto przykład tego co udało mi się samej zrobić wraz z Hapi

  #zwierzaczki #kroliki #krakow #wykopefekt #pomagajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (182)

 • avatar

  No czemu to trafiło na mnie?
  Na początku studiów, czyli parę lat temu zebrała się nasza paczka znajomych (5 niebieskich i jedna różowa). Potem niektórzy poszli na różne specjalizacje, ale kontakt w miarę utrzymaliśmy, tak jak i utrzymała się nasza konfa na messengerze, na której smieszkowalismy.
  Ta różowa całkiem spoko, trochę szara myszka, ale od początku było widać że mają się ku sobie z jednym gościem z naszej grupki.
  Tak się też złożyło, że byłem takim ich mediatorem w ich miłosnych podchodach (sam mam różową). To znaczy, on do mnie pisał o poradę w sprawach związku z tą dziewczyną, jak i ona pytała o poradę w związku z nim. Dużo im pomagałem, po jakimś czasie zostali razem (chociaż się nie ujawniali jakoś bardzo). No można powiedzieć że zostałem ojcem tego związku ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Problem przyszedł po ponad pół roku. Ona pracuje na recepcji w dość dużym korpo, gdzie rozmawia/pomaga gościom. Jednego dnia przyjechała delegacja z Włoch. A ona rzekomo magicznie została oczarowana jakimś urokiem i przespała się z jednym z nich ¯\(ツ)/¯. Pić rel. Wieczorem coś tam pisała, że w sumie sobie trochę gadali, ale to wszystko. Co mam robić? Powiedzieć kumplowi czy trzymać jej stronę? Czy nie robić nic? Oboje są moimi równorzędnymi znajomymi

  #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (146)