Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Muszę przyznać, że oznajmienie w piątek, że od soboty knajpy są zamknięte, to taka wisienka na torcie dla branży gastronomicznej.

  Każda knajpa na weekend robi zapasy - sporo hurtowni i dostawców w weekendy nie pracuje, a wtedy też jest największy ruch, więc trzeba się dobrze zatowarować.

  No i wszystkie te knajpy z zamówionymi kilogramami mięsa, rybami, owocami morza, warzywami, owocami, półproduktami i innymi szybko psującymi się rzeczami nagle zostaje z ręką w nocniku.

  Nie dość, że dostaną finansowo po dupie przez najbliższe 2 tygodnie z powodu braku zamówień, to jeszcze stracą sporo kasy na towarze, który im się po prostu zepsuje.

  Wygaszanie gospodarki 10/10.

  #neuropa #polska #epidemia #koronawirus #gastronomia #gospodarka
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Dzień dobry Mirki i Mirabelki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Mimo, że rzadko się udzielamy, to mirko obserwujemy regularnie, a w ostatnich dniach jest ono przepełnione raczej mało optymistycznymi wpisami. Liczymy na to, że ten post da wam chociaż na chwilę odetchnąć od trudnej sytuacji, która dotyka nas wszystkich, i że taki stan rzeczy nie utrzyma się długo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Ale do rzeczy - przygotowaliśmy dla was kolejne #rozdajo . Tym razem do dwóch wygranych osób poleci po jednym zestawie - Twój Browar Domowy, przy czym osoby wygrane mogą wybrać jeden z proponowanych brewkitów. Link do zestawu: https://twojbrowar.pl/pl/akcesoria-piwowarskie/zestawy-sprzetowe/twoj-browar-domowy?search_query=twoj%20browar%20domowy&fast_search=fs

  Zasady znacie. Losowanie w niedzielę o 20, wysyłka w najbliższy poniedziałek.

  Powodzenia!
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)

 • avatar

  Bosak "jesli dziecko ma umrzec podczas porodu, to po prostu umrze".
  Glosowalem na tego dzbana, nigdy wiecej.
  Czlowiek uczy sie na bledach...

  #konfederacja #protest

  odpowiedzi (75)