Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tymi wymaganiami wobec kobiet? Ja osobiście szukam swojego "idealu pod każdym wzgledem" i nie zadawalają mnie jakies tam przeciętne dziewczyny, od których niestesty a moze stety jest najwiecej oznak zainteresowania.
Jednak ostatnio kumpel wkurzyl sie na mnie jak otwarcie powiedziałem mu ze jego dziewczyna jest ponizej sredniej, i jak sie mozna takim "czyms" zadowolić? I zaczął swój wykład ze takich ideałów które ja opisuje to prawie nie ma i skoro będąc już blisko 30 nie znalazłem to już nie znajdę itp ale mniejsza z tym bo sam nie wiedział co mówi. To jednak nakłoniło mnie do małych przemysleń, mianowicie przez ostatni czas nie bylem w żadnym związku praktycznie tylko ze swojej winy bo ow partnerka nie byla tą "idealna". Moim zdaniem juz chyba lepiej byc samemu i nie uprawiać seksu do końca życia niz na siłe z słabsza dziewczyna nie idealna, bo to nie ma sensu. Tylko czy sie przypadkiem nie zatraciłem w szukaniu tego ideału olewając otaczających mnie ludzi? mial ktos podobnie?
Patrzyłem niedawno na #roksa że wiele jest niemal idealnych kobiet z wyglądu ciała, tylko nie wiem jak z twarzy w sumie, bo nie pokazują...

#podrywajzwykopem #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5d42038679b6c666e7bd48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
Patrzyłem niedawno na #roksa że wiele jest niemal idealnych kobiet z wyglądu ciała, tylko nie wiem jak z twarzy w sumie, bo nie pokazują...


@AnonimoweMirkoWyznania: z tym ciałem to jest tak że często rzeczywistość wydaje się inna niż na zdjęciach. Co do urody to większość jest jednak przeciętna ale udało się spotkać trochę naprawdę atrakcyjnych, na tyle że człowiek się dziwi co taka panna robi w takim miejscu. Uderzaj do dziewczyn
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: super droga, żeby zostać samemu cale zycie, bez partnerki i bez znajomych, opowiadaj tak im więcej :D

Widzisz, większość ludzi szuka idealnego charakteru i usposobienia, a nie idealnego ciała.

Skoro za przykład 'idealnych' podajesz #!$%@? z roksy to szukasz po prostu lalki do seksu. 0 słowa o charakterze, zawodzie, emocjonalności, podejściu do życia...