Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  Za trzy dni Trybunał Konstytucyjny zdecyduje, czy przerywanie ciąży ze względu na ciężkie wady płodu jest zgodne z Konstytucją. Ze względu na pandemię, osoby które chcą protestować mają ograniczone pole manewru. Zdecydowano się na protest samochodowy, podobną formę protestu wybrano w kwietniu podczas czytania projektu Kai Godek. Sama Godek również zapowiedziała swoją pikietę i wraz ze swoimi zwolennikami będzie modlić się o zakaz przerywania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu, pod bramą Trybunału na alei Szucha.
  Nie wiem co mają w głowach ludzie, którzy chcą tak nieludzkich zmian w prawie. Zmian które będą narażać kobiety i dzieci na ból i cierpienie. To zwykła nienawiść do kobiet, czy po prostu religijny zamordyzm, ciężko stwierdzić...
  Przypomnę tylko że zgodnie z obowiązującym prawem, w chwili obecnej każda kobieta ma wybór. Jeżeli osoba religijna nie chce dokonać aborcji i chce patrzeć jak bąbelek żyje przez kilka godzin w bólu i cierpieniu, nikt jej tego nie zabrania.
  Ale skoro jest tyle osób które popiera te zmiany, głównie zgromadzonych pod tagami #4konserwy #konfederacja i #przegryw chciałem wam pokazać jak wyglądają przykładowe dzieci, które polskie kobiety, być może wkrótce będą musiały rodzić i nie będą miały wyboru, bo nie chcecie by go miały.
  A i to wcale nie sprawi że wasze wymarzone szare myszki nagle zaczną płodzić wam dzieci, wręcz przeciwnie, nienawiść i pogarda do polskich konserwatywnych mężczyzn tylko wzrośnie.

  #neuropa #rozowepaski #aborcja #prawo #tklive #oswiadczenie #gorzkiezale #bekazprawakow #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Właśnie jakiś typ jeździ po Krakowie i puszcza wypowiedź morawieckiego z czerwca xd

  #bekazpisu #koronawirus #krakow

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (28)