Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak kobiety sobie wybierają dzień ślubu by nie mieć okresu? Przecież okres często nie jest jak od zegarka, tu będzie dzień wcześniej, tam trzy dni później a ślub się planuje jakieś kilka miesięcy jak nie lat wcześniej. #slub #okres

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5df5078679b6c666e7be55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
@iEarth: nie umiem Ci powiedzieć, nigdy nie brałam. Ale słyszałam, że koleżanka przesuwała, żeby nie wypadło na zagranicznych wakacjach więc zakładam, że jak jesteś zupełnie zdrowa to chyba nie jest mega problem. Na pewno warto zapytać ginekologa o potencjalne konsekwencje.
kiwix: Moja żona dostała okres dokładnie w dzień naszego ślubu. Utrudniało to delikatnie kilka spraw, ale w tym dniu było tyle radości i pozytywnych emocji, że spokojnie dała radę i mówiła że nawet tego nie odczuła. Na weselu na luzaku wytrzymała do końca, normalnie tańczyła i bawiła się do rana, mimo że zwykle podczas okresu spędza pół dnia na leżąco pod kocem i z APAPem. Więc nie jest to jakaś katastrofa
@iEarth: tabletki właśnie ogarniają pracę hormonów, mi ginekolodzy przepisują antykoncepcję na problemy z hormonami. Chyba że je bierzesz na miesiąc i tyle, to faktycznie mogą trochę zaburzyć pracę organizmu :P najlepiej je brać długotrwale.
@peoplearestrange: to nie jest magiczny lek i jak każdy, pomaga (w moim przypadku na problemy z hormonami), ale ma też bardziej lub mniej prawdopodobne skutki uboczne ¯\_(ツ)_/¯ szanse na zakrzepicę są akurat dosyć nikłe, do tego jak dbasz o zdrowie i robisz badania przynajmniej raz do roku, to też wykluczasz większość potencjalnych problemów, chyba że masz naprawdę rzadką wadę genetyczną. Jak ktoś ma zwiększone ryzyko zakrzepicy to antykoncepcji hormonalnej brać nie
NiebieskaKaryna: dwie duze podpaski zamiast jednej, suknia duza wiec nie widać pampersa na dupie, dwa panadole i woda zamiast alko.
druga opcja - dwa miesiace przed slubem zaczac brac tabletki anty
wtedy trzeci okres bedzie lekki i po slubie mozna odstawic
moje dwie kolezanki tak zrobily

Zaakceptował: sokytsinolop