Gorące dyskusje ostatnie 12h

Drogie Mirki i Mirabelki,

Z racji tego, że jutro oficjalnie startujemy we Wrocławiu, przygotowaliśmy dla Was kolejne #rozdajo!

Mamy dla Was m.in. 3 vouchery o wartości 50 zł, do wykorzystania na przejazdy w naszej aplikacji. Żeby nikt nie był poszkodowany (bo jeszcze nie we wszystkich miastach jesteśmy dostępni), przygotowaliśmy też coś dla fanów marki #audi - 5 oficjalnych, certyfikowanych i wypasionych gekonów zapachowych od Audi ( ͡º ͜ʖ͡º) (foto w pierwszym komentarzu).

- Udział biorą wszyscy plusujący ten wpis, losowanie jutro (tj. 01.10.2020) o godz. 15:00.
    - Losujemy przez mirkolos (losujemy łącznie 8 osób, pierwsze trzy osoby będą mogły wybrać, czy chcą otrzymać gekona, czy voucher, w przypadku niezdecydowania się na voucher, możliwość wyboru przechodzi na kolejną osobę).

Jak już wspomnieliśmy na początku, jutro oficjalnie startujemy we Wrocławiu – na początek na ulice wyjedzie 30 nowych Audi w modelach A3 i Q2. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się do 5 października z kodem WROCLOVE4M otrzymają 20 zł na pierwszy przejazd!

Oczywiście zachęcamy do pobierania aplikacji iOS/Android

#carsharing #4mobility #samochody

pokaż spoiler wołamy miasta, w których jesteśmy dostępni #warszawa #poznan #wroclaw #rzeszow #gdansk #gdynia #sopot
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopaka a chciałem zrobić większe #rozdajo dla Was.

Więc na szybko dwie rzeczy:
    - dla plusujących niebieskich brelok ze zdjęcia - jeden z wielu moich prototypów z kości ramu. Może ucieszy jakąś chłopięcą duszę ;) wysyłka na mój koszt, losowanie dzisiaj wieczorem.

- Do tego kupon "dzień chłopaka" -20% na całe zamówienie w moim sklepie dostępny do niedzieli. Na stronie trochę pustki bo dopiero kończę nową kolekcję ale może ktoś się skusi. Jeśli kupującym będzie chłopak dorzucam w gratisie świecącą fiolkę do zamówienia ;)

Miłego chłopaki (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #piekloperfekcjonistow - bo chyba widzicie co zrobiłem w tym prototypie xD
    pokaż całość

odpowiedzi (69)

#rozdajo tego pieprzonego gówna, totalnie nieintuicyjne, wywala się na najprostszych procesach. Nie da się na tym pracować.

Wracam na #pcmasterrace i jutro sobie złożę coś porządnego.

Losowanie w niedzielę o 21.

#apple

odpowiedzi (28)