Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo #ksiazki #fantastyka
    Takie skromne rozdajo, bodajże 10 tomów Mistrzów Polskiej Fantastyki. Nie podeszło mi, a książek nie wywalę przecież, więc może komuś się przyda xD
    Wysyłka paczkomatem/pocztą.
    Losowanie jutro wieczorem przez mirkorandom (jeśli będę umiał, bo nigdy nic nie rozdawalem xD)

odpowiedzi (92)

Wczoraj z równowagi wyprowadzała mnie baba, która gołymi rękami grzebała w pączkach. Myślę, pójdę dzisiaj o 7 rano, to kupię świeże, niemacane. 2 osoby na sklepie, ja i jakaś stara baba. Zgadnijcie co, ładuje łapy bez rękawiczek do bułek, które ja chcę wziąć. Na początku tylko zwróciłem uwagę, a ta do mnie "odczep się pan". Jak ją zacząłem opierdalać, aż się baby z obsługi mięsa zebrały, a ta do nich... na skargę. Też dostała opierdol od obsługi.
    Uprzedzając, tak, 2 metrowego gościa też bym opierdolił. Nic mnie tak nie wkurwia jak brudne łapska w bułkach.
    #gownowpis #bekazpodludzi #koronawirus #brudnelapywbulkach
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Pamiętacie gościa który naklejał fotki włączonych świateł? Teraz pewnie jest jakimś antyszczepionkowcem albo krzyczy w sklepach że nie założy maseczki. #heheszki #koronawykres #szury

odpowiedzi (59)