Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzesiek23Gda: Wlasnie ogladalem bardzo szczegolowy test tej ukosnicy i ogolna ocena byla bardzo pozytywna, zlwaszcza stosunek ceny do jakosci i mozliwosci, a skosy mierzone cyfrowym katownikiem mialy mniej niz 1° bledu, co podobno w tym przedziale cenowym jest zupelnie dobrym i akceptowalnym wynikiem.
@Pacjent: Kolega kupił frezarkę ręczna i przestała działać chwile po zakupie. Miałem kiedyś szlifierkę kątowaz lidla.Tez przestała działać, ale wymienili na nowa. Jedyne co działa bez zarzutów to odkurzacz przemyslowy. Trochę loteria.
@OldBull: @Pacjent: Mam frezarkę z lidla od dwóch albo trzech lat - działa bez problemu. Mam wkrętarkę - tez działa. Mam pile tarczowa, szablista i wyrzynarkę z lidla i tez działają. Jedyne do czego do tej pory moglem się przyczepić to pila tarczowa - krzywo cięła, wymagała poprawki mocowania podstawy.
@Pacjent: ja miałem do czynienia z ukośnica lidla i erbauera i brałbym erbauera pożyczałem od znajomych do przycinania listw podłogowych w mieszkniu.
W lidlowej brak powtarzalności w cięciach pod kątem(jak zmienisz kąt na inny to ciężko wrócić do tego samego) i cieższa w kalibracji.