•  

Dzień dobry Mirko! Melduję wykonanie MirkoWyzwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dostałem do zrealizowania taki zestaw zadań:
    1. Wybierz się na biwak, noc spędzić w schronisku, namiocie, chatce.
    3. Zrób zupę grzybową lub chłodnik z warzyw sezonowych.
    2. Zarób 100 zł handlując sprzętem w internecie. Kup taniej, sprzedaj drożej.
    4. Oddaj honorowo krew. #barylkakrwi

Zrealizowałem zadanie numer 1 i numer 2, gdzie 2 należy traktować jako dodatkowe
    Wziąłem ze sobą trochę jedzenia i picia, kuchenkę gazową, książkę, komputer (niestety od rana trzeba pracować) i... kampera, którego testujemy w redakcji #motopodprad. Kamper ma niby swoją kuchenkę, ale nie miałem butli z pasującym przyłączem.

Pojechałem na trawiasty parking nad podwarszawski parking, zjadłem kolację, trochę posiedziałem, włączyłem webasto i poszedłem spać. Jak się nad ranem okazało webasto niby włączyłem, ale nie do końca. Temperatura spadała powoli, ale spadała. Obudziłem się przy 17 stopniach w środku. Teraz poprzestawiałem i zaczęła lecieć w górę.

Sprawozdanie piszę siedząc jeszcze nad jeziorem, przy śniadaniu. Wczoraj jak tu przyjechałem na drugim końcu parkingu zakopało się jakieś BMW. Mam nadzieję, że uda mi się bezproblemowo wyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzu parę dodatkowych zdjęć + krótka relacja z zadania numer 2 albo 3 (zależy jak na to spojrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

#mirkowyzwanie #dziendobry #kamper

źródło: 119243954_731774544068437_7024528276576787524_n.jpg