Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam koronawirusa.
    Jeśli kogoś interesuje jak go przechodzi 23 letni chłopak z poważną wadą serca to będę wołać.
    Zaraziłem się od rodziny, po tym jak wrócili z wesela.

Dzień 1: leżę, czuje ból z tyłu na plecach, lekkie bóle mięśni jak przy grypie, głęboki oddech powoduje dziwny dyskomfort. Nie czuje smaku. Nie mam na nic ochoty, ocena dolegliwości w skali do 10 to 2/10.

#koronawirus

odpowiedzi (103)

Dzisiaj od rana prawicowa bańka z inicjatywy Bicepsa Jastrzębowskiego rechocze, prawdopodobnie w ramach wyparcia dysonansu poznawczego, uwaga, z istnienia zawodu BEHAWIORYSTKI ZWIERZĄT.

Czaicie? Wieprzaste mariusze zakolaki, strażnicy toksycznego modelu społeczeństwa analfabetycznego emocjonalnie, nie tylko ledwo co dopuszczają do świadomości istnienie takich lewackich wymysłów, jak molestowania, depresje, gwałty, lęki, zaburzenia emocjonalne, zespoły stresu itd., właśnie odkryły, że również zwierzęta mają sferę psychiczną, która nie tylko ma wpływ na ich odczuwanie świata, ale i może ona nieprawidłowo działać - i komplikować kochanym zwierzakom odbieranie świata.

Z tego powodu ten kochany piesek, "co mu czasem odbija", może mu właśnie "odbijać", bo np. miał traumę jako szczeniak w schronisku. Z takich powodów kochany kotek fafik może drapać obcych. Co robią normalni, dojrzali emocjonalnie ludzie? Szukają źródła problemów i chcą go naprawić, radząc się dobrego BEHAWIORYSTY ZWIERZĄT.

Kojarzycie program o tym Michaelu Galaktyce od kotków na Discovery albo tego Cezara Meksykańca od piesków? Te programy mają z kilkanaście lat, a tymczasem do 2020 roku uchowały się normickie prawackie sławki (idealne imię dla stereotypowego byczka polaka xD), które nie wiedziały, że pieski i kotki to nie bezemocjonalna biomasa, tylko żywe istoty z mniej lub bardziej poprawnie rozwijającą się psychiką.

Przerażająca jest wizja tego analfabetycznego emocjonalnie społeczeństwa, gdzie nie tylko facet nie ma być pizdą, a kobieta nie ma dramatyzować, ale nawet kotek i piesek mają cierpieć, drapać i gryźć bo zwierzaczki takie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #japierdole #bekazpodludzi #twitter #neuropa #4konserwy #prawackalogika #codokurwy
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

• odpowiedzi (8)