Wpis z mikrobloga

Na stacji gdzie pracuje była kontrola sanepidu,boss podjął decyzje,ze mandat zapłaci zespół po 40zł. Nie wiem czy to jest słuszne czy nie, ale #!$%@? mnie to,że kierowniczka pisze o nas jakbysmy byli najgorszymi pracownikami świata, jak by nikt tutaj #!$%@? sie nie starał. A prawda jest taka,ze zwłaszcza na nocnych zmianach jest tyle obowiązków,ze cięzko jest to naprawdę czasami ogarnąc. Nie da sie zrobic wszystkiego po prostu. Dobrze,ze mam umowę do 30 wrzesnia tylko, zastanowie sie czy chce tutaj pracowac
#przegryw ##!$%@? #pracbaza
  • 16
@qwertty321: No bez kitu, czasami mam wrazenie,ze jak by jej kazał,to loda by mu zrobiła. Czy czuje sie winny tego,ze stacja dostała mandat ? ni #!$%@?,bo dawałem z siebie wszystko, a tych obowiązków czasami serio jest za duzo. Nie da sie wszystkiego zrobic dokładnie,bo jedną rzecz bys pół nocy robił
@Smiecharz: Mandat za złe cenówki chyba jest większy i to tez będzie nasza wina jak będzie kontrola. Jak to nie ma #!$%@? we wsi,aby te ceny ogarnąc, kiedy #!$%@?, jak masz tyle do roboty. Zostało jeszcze 19 dni umowy i #!$%@?, a chciałbym naprawdę zostac, powiedziałem sam do siebie,ze jak by ta praca zla nie byla,to zostanę jak najdłuzej,aby to ładnie w cv wyglądało