Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Dzień dobry. Dziś ostatni dzień wykonania zadania, spośród kilku opcji wybrałem przejechanie trasy minimum 75km na rowerze.
Jak wszystkim wiadomo, Holandia słynie z bardzo dobrej sieci ścieżek rowerowych. Niewielu jednak wie o "knoppuntach", są to punkty łączące ścieżki rowerowe, przy których często znajdują się ciekawe miejsca których nie widać z drogi dla samochodów
Istnieją specjalne mapy ułatwiające nawigacje pomiędzy tymi punktami, według jednej z nich będziemy jechać.
Chciałbym żeby wyglądało to trochę inaczej, dlatego jak tylko skończę jojnta pod tym pięknym zamkiem w Sint-Oedenrode, to zaczynam trasę i co chwilę będę wrzucał w tym wpisie zdjęcia z drogi, wszystko co wyda mi się interesujące. Nie jechałem jeszcze w tę stronę, więc oboje możemy być zaskoczeni.
Podróż zajmie dobre kilka godzin, więc pod wieczór powinna się tu znaleźć pokaźną galeria zdjęć do przejrzenia.
Odświeżajcie wpis co jakiś czas lub plusujcie aby być zawołani do kolejnego zdjęcia. Miłej podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkowyzwanie #rower
I-____-I - Dzień dobry. Dziś ostatni dzień wykonania zadania, spośród kilku opcji wyb...

źródło: comment_1600075885xxQPgEJnpeEp3EVVjnBO2r.jpg

Pobierz
  • 33