Wpis z mikrobloga

Aż się wzruszyłem...

Posłuchajcie wczoraj na grillu u znajomego wywiązała się dyskusja o zaletach pracy. Każdy opisywał swoją i mówił co jest ok, a co nie... W sumie wyszły trzy najważniejsze rzeczy, które sprawiają, że praca jest warta zachowania (#!$%@?ę od wypłaty):
a) bliskość (żeby nie jechać godzinę)
b) praca rozwijała (nie nużyła)
c) dobry przełożony.
Przyznam, że często zmieniałam pracę bo a, b lub c było nie do przeskoczenia. Przeważnie jedno z nich, ale od kilku lat mam pracę, która bardzo mnie rozwija i ją lubię, mam 8-10 minut drogi autem i może mi nie uwierzycie ale najlepszego szefa na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Niedawno przy gadce-szmatce poskarżyłem się że już dawno nie jadłem takiego rarytasu jak ozorki w galarecie. Zobaczcie co mi dziś szefu kupił na śniadanie... () Życzę Wam takich przełożonych w pracy....

#praca #pracabaza #chwalesie #takaprawda #truestory
Pobierz WLADCA_MALP - Aż się wzruszyłem...

Posłuchajcie wczoraj na grillu u znajomego wywi...
źródło: comment_1600077662LqzUClwikHuSfTiIhP0um3.jpg
  • 15
@WLADCA_MALP: 16 lat miałem, jak miałem najlepszego szefa ever, tylko praca nuząca i mało płatna, zbierałem ogórki na polu, ale gościu do nas w cieplejsze dni przyjezdzał, dla każdego miał po lodzie (magnum, także tak nieźle), wypłąta na koniec dnia i do tego ogórki nam taniej sprzedawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtek_bez_portek: szukaj firmy młodej (tak 5-10 letniej) i ważne aby miała profil rozwojowy (nowe technologie) a nie schodzący z rynku - blisko siebie - a co do szefa to niestety życzę powodzenia. Na rozmowach kwalifikacyjnych niby normalni ludzie a po kilku dniach wychodzi ich prawdziwa natura... Mirku, pracowałem chyba w 14 firmach (IT, samozatrudnienie, automotiv, HoReCa, budowlanka, szkolenia, FMCG... ) i zawsze coś było nie tak. Na rozmowie kwalifikacyjnej proś o
@WLADCA_MALP a nie to ja już perspektywy zawodowe mam dość jasne i określone i właściwie to nie obawiam się.
Mam stosunkowo blisko bo 30 minut tramwajkiem (nie jest źle, można uciąć sobie drzemke, poczytać książkę, porozmyślać)
Rozwój wpisany w naturę zawodu, więc tego mi nie zabranie ;D
Szefa pewnie początkowo będę miał ale nikt mi nie będzie mówił jak mam pracować, więc jakby będę sam sobie sterem.
Praca jako lekarz weterynarii.

Pytałem