Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmierdzący problem z różową: Mam niemały kłopot, ponieważ moja dziewczyna ma dość wrażliwą na golenie skórę. Często zaraz przed pójściem do łóżka goli nogi i smaruje potem balsamem. Mało tego nawet na drugi dzień po goleniu sobie jeszcze wieczorem coś tam dosmaruje. Problemem jest to, że ten balsam wali niesamowicie. Psuje nastrój w sypialni i zabija wszelką chęć do życia. Ani dotykanie jej nie sprawia mi wtedy przyjemności, bo to tłuste, ani pocałować nigdzie poza ustami się nie da. Sprawdziłem skład i na drugim miejscu jest mocznik. Pewnie to jest przyczyną, Rozmawialiśmy o tym, niby sama o tym zapachu wie, ale balsam chyba bardzo lubi, bo ostatnio zauważyłem że zaczęła nową tubkę. Jesteście w stanie mi polecić coś naprawdę dobrego i sprawdzonego z dobrym składem (ma na tym punkcie fioła) zamiast tego mocznikowego ścierwa? Chciałbym nic nie mówić, kupić jej coś na te podrażnienia i krostki po goleniu, postawić ją przed faktem dokonanym. Może wtedy sobie wypróbuje i oboje będziemy zadowoleni. #mirabelkipolecajo #kosmetyki pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5f45338679b6c666e7c091
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania sprawdź w moich wpisach, dosłownie wczoraj dziękowałam mirabelkom w tym temacie. Balsamów z dobrym składem jest od groma, gorzej z trafieniem jakie potrzeby ma jej skóra, możesz przegladnąc stronę piggypeg, drogerię pigment. Najlepiej powiedz, że cuchnie i śmierdzi jak ostatni dziad i niech sobie wybierze jakiś z tej strony XD z ciekawości jaki to balsam, bo lubię mocznik w składzie? ( ͡º ͜ʖ͡º)