•  

  #mirkowyzwanie
  1. Zrób duży bukiet z polnych kwiatów.
  2. Naucz się wędkować.
  3. Ulep 5 różnych figurek z modeliny i zrób z nich breloczki.
  4. Trening:( 1500m bieg; 10 podciągnięć, 15 pompek, 30 przysiadów; 1500m bieg ) 3 dni pod rząd

  cherlawy jestem, ale dałem radę
  początkowo pomysł był taki, by robić to na boso, bez spiny, w swoim tempie, na piaseczku, full chillout, ale stwierdzilem ze to nie ma sensu i wybrałem wytrzymałościówkę. pierwszego dnia czulem sie jak kon po westernie, wiec na drugi dzien nie szarzowalem z tempem. trzeciego lepiej, lekka zadyszka, srednie tempo. na zdjeciu podczas podciagniec na rurce co znalazlem na placyku zabaw niedaleko.

  źródło: mirkowyzwanie_sasin70_podciaganko.jpg

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • odpowiedzi (12)

  • avatar

   Niby bosak tak dba o gospodarkę, ale marihuany to już nie chce zalegalizować. Ciekawe czemu XD
   #konfederacja #bosak #neuropa #bekazprawakow

   odpowiedzi (38)

  • avatar

   Dzisiaj od rana prawicowa bańka z inicjatywy Bicepsa Jastrzębowskiego rechocze, prawdopodobnie w ramach wyparcia dysonansu poznawczego, uwaga, z istnienia zawodu BEHAWIORYSTKI ZWIERZĄT.

   Czaicie? Wieprzaste mariusze zakolaki, strażnicy toksycznego modelu społeczeństwa analfabetycznego emocjonalnie, nie tylko ledwo co dopuszczają do świadomości istnienie takich lewackich wymysłów, jak molestowania, depresje, gwałty, lęki, zaburzenia emocjonalne, zespoły stresu itd., właśnie odkryły, że również zwierzęta mają sferę psychiczną, która nie tylko ma wpływ na ich odczuwanie świata, ale i może ona nieprawidłowo działać - i komplikować kochanym zwierzakom odbieranie świata.

   Z tego powodu ten kochany piesek, "co mu czasem odbija", może mu właśnie "odbijać", bo np. miał traumę jako szczeniak w schronisku. Z takich powodów kochany kotek fafik może drapać obcych. Co robią normalni, dojrzali emocjonalnie ludzie? Szukają źródła problemów i chcą go naprawić, radząc się dobrego BEHAWIORYSTY ZWIERZĄT.

   Kojarzycie program o tym Michaelu Galaktyce od kotków na Discovery albo tego Cezara Meksykańca od piesków? Te programy mają z kilkanaście lat, a tymczasem do 2020 roku uchowały się normickie prawackie sławki (idealne imię dla stereotypowego byczka polaka xD), które nie wiedziały, że pieski i kotki to nie bezemocjonalna biomasa, tylko żywe istoty z mniej lub bardziej poprawnie rozwijającą się psychiką.

   Przerażająca jest wizja tego analfabetycznego emocjonalnie społeczeństwa, gdzie nie tylko facet nie ma być pizdą, a kobieta nie ma dramatyzować, ale nawet kotek i piesek mają cierpieć, drapać i gryźć bo zwierzaczki takie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   #bekazprawakow #japierdole #bekazpodludzi #twitter #neuropa #4konserwy #prawackalogika #codokurwy
   pokaż całość

   odpowiedzi (30)