Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To już przestało być śmieszne, jest straszne. Tematy o antykoncepcji zniknęły z treści podstawy programowej obowiązkowego przedmiotu, jakim jest biologia więc nie znalazły się w nowych podręcznikach. #bekazpisu #edukacja #szkola

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Nawiązując do wczorajszego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52282975/kolezanka-zarejestrowala-sie-na-jakiejs-gieldzie-p/ - koleżanka została słupem, szemrana giełda, 14 tysięcy z konta jakiejś Polki, ruska (?) mafia itp.

  Wczoraj w nocy telefony ucichły, ale to tylko przez to, że wyłączyła telefon. Dzisiaj o 8 koleżanka poszła na policję. Samo czekanie na kogoś zajęło jej dłużej niż wywiad, ale to najmniej ważne ¯\_(ツ)_/¯ Policjant, który ma zająć się tą sprawą powiedział, że dobrze, że zgłosiła się tak wcześnie i że często dostają takie zgłoszenia. Dodał też na wstępie, że lepiej żeby ci od tego "trefnego biznesu" nie byli jednak z Rosji, bo wtedy policja nic nie będzie mogła zrobić. Dużo na ten moment dalej nie wiemy, policjant kazał zebrać wszystko co jest związane ze sprawą w wersji papierowej i przynieść do nich - tj. dowód przelewu, rejestr połączeń, wiadomości z groźbami pójścia na policję - ogólnie całość. Uwaga hit! Policjant zaproponował koleżance bycie "kozłem ofiarnym" - miałaby dalej brnąć w tę sprawę, wykonywać przelewy, które kazaliby jej robić etc. - i to wszystko pod nadzorem policji. Dodatkowo, kasę, którą ma teraz na koncie kazali przelać jej na konto babeczki, z którego dostała przelew. Trochę to dziwne, czy po prostu ja już świruje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Przypominam, że wszystkie dane koleżanki są u mafii (?), jest łatwa do wystalkowania na fb
  Z ostatniej chwili - znowu do niej dzwonią z tej giełdy, telefon za telefonem

  Pod poprzednim wpisem pojawiło się wiele komentarzy, że ta cała akcja to bait, ale niestety nie jest - naprawdę można być aż tak głupim.
  Zaplusujcie jak chcecie być wołani!

  #banki #gielda #prawo #policja #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (192)

 • avatar

  Pedro Tiba (x2)
  Apollon - Lech Poznań 0:[5]
  #mecz #golgif #ligaeuropy #lechpoznan #mirror

  GFY

  odpowiedzi (25)