•  

  Kolejna edycja #mirkowyzwanie i znów na ostatnią chwilę - bo tak fajniej, no i jestem leniwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dostałem zestaw jak poniżej.

  1. Wykonaj letni obrazek haftem krzyżykowym.
  2. Przygotuj poidełko dla pszczół
  3. Przebiegnij 5 km. Nie liczy się czas, udokumentuj np screenem z endomondo.
  4. Ugotuj azerską wersję gołąbków - dolmę

  Pierwszy zdecydowanie za łatwy. Moja mama uczyła ZePeTów w podstawówce, więc podobne rzeczy mam opanowane dosć dobrze i co więcej, mimo upływu wieeeeeeeeeelu lat się to nie zmieniło. Druga rzecz, nie bardzo byłoby co z takim obrazkiem zrobić później, a zrobić tylko po to, żeby zrobić jakoś mi się nie widzi.

  Od ponad roku nie jem mięsa, więc siłą rzeczy go nie gotuję zatem punkt czwarty również odpadł.

  Zostało zatem poidełko dla ciężko pracujących pszczół i/lub bieganie.

  Pszczoły robią dużo dobrego dla świata, więc wspieranie ich w dowolny sposób jest w moim odczuciu szczytną ideą, więc tu nie było żadnych wątpliwości i po prostu trzeba to było zrobić.

  Za małolata uprawiałem sport regularnie i nawet osiągałem wyniki, którymi można by się w niektórych kręgach pochwalić, ale to było bardzo dawno i nieprawda. Od lat nie ćwiczę regularnie, z wielu powodów, których nie zamierzam tu podawać. Przebiegnięcie 5km bez żadnego przygotowania po przynajmniej sześcioletniej przerwie od jakiejkolwiek aktywności fizycznej stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie (niewydolność serca też nie pomaga). Udało się i nawet przeżyłem. Przypomniało mi to jak bardzo nienawidzę biegać i coś czuję, że zacznę to robić regularnie, żeby to piękne uczucie nienawiści podsycać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zdjęcia kota dla atencji.
  Zdjęcia dokumentujące wyzwanie w komentarzach.

  źródło: IMG_0683.JPG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pewnie tak samo jak cześć waszych różowych zapomniałem w ogóle o dniu chłopaka a chciałem zrobić większe #rozdajo dla Was.

  Więc na szybko dwie rzeczy:
  - dla plusujących niebieskich brelok ze zdjęcia - jeden z wielu moich prototypów z kości ramu. Może ucieszy jakąś chłopięcą duszę ;) wysyłka na mój koszt, losowanie dzisiaj wieczorem.

  - Do tego kupon "dzień chłopaka" -20% na całe zamówienie w moim sklepie dostępny do niedzieli. Na stronie trochę pustki bo dopiero kończę nową kolekcję ale może ktoś się skusi. Jeśli kupującym będzie chłopak dorzucam w gratisie świecącą fiolkę do zamówienia ;)

  Miłego chłopaki (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  #rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #piekloperfekcjonistow - bo chyba widzicie co zrobiłem w tym prototypie xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  W jaki sposób nagrodzilisbyscie pracownika? Gość dał pomysł na zwiększenie zysków i rzeczywiście od dwóch miesięcy mamy jakieś 12% utargu więcej na samym sklepie z częściami. W obliczu ogólnych przychodów nie jest to ogromna liczba (~5k więcej), ale sam fakt, że mechanizm działa już dużo robi. Jednorazowa premia 1000 zł czy może jakoś inaczej? Nie chce dawać podwyżki bo szeregowy pracownik aka majster będzie blisko zarobkami do kierownika całego zakładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ojciec proponował, żeby dać mu 500 premii i 3 dni płatnego urlopu dodatkowo. Może jakieś inne propozycje? Nie chce, żeby wyszło że januszex czy coś, raczej liczy się dobry PR. #praca #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (129)

 • avatar

  #rozdajo tego pieprzonego gówna, totalnie nieintuicyjne, wywala się na najprostszych procesach. Nie da się na tym pracować.

  Wracam na #pcmasterrace i jutro sobie złożę coś porządnego.

  Losowanie w niedzielę o 21.

  #apple

  odpowiedzi (28)