•  

#mirkowyzwanie #bieganie #chwalesie

4. Osiągnij 120% swojego dotychczasowego dystansu maksymalnego (np.: życiówka 10km -> 12km, życiówka 20km -> 24km)

A więc tak...
    Nie mam pojęcia jaka była moja życiówka, a pozostałe zadania z listy mi nie pasowały więc mega drogą dedukcji starałem się przypomnieć jakimi trasami biegałem z kumplem jakieś pół roku temu. Od czasu lockdownu siedziałem dużo na dupie i stwierdziłem, że chyba moim życiowym maksem było 16 kilometrów po lokalnych wioskach, więc dupnę 2 dyszki i będzie gitarka. Obrałem sobie dwa cele:
    Po pierwsze - nie zdechnąć na trasie
    Po drugie: utrzymać jednolite tempo biegu, co w duuużym stopniu całkiem całkiem mi wyszło.
    Po przebiegnięciu pierwszej dyszki myślałem, że odchodzę, już czekałem na orszak anielski ale postanowiłem biec dalej po 10 minutowej przerwie zwalniając nieco tempo oraz bardziej kontrolując oddech. Po 20 kilometrach biegło mi się już tak fajnie, jakbym nie czuł nóg, jakby nic innego nie miało sensu, jakbym właśnie wymierzył sprawiedliwość wobec Jacka Sasina i jego 70mln przepierdolonych na korespondencyjne wybory, które się nie odbyły, że postanowiłem dupnąć jeszcze jedno kółeczko wokół parku. Wróciłem do domu, położyłem się na łóżku i uciąłem sobie 10 minutową drzemkę trwającą niecałe 3 godziny. Mega nawalają mnie ścięgna od wewnętrznej strony kolana, jutro obawiam się, że utknę w pracy na schodach. Czy było warto? Na pewno. Satysfakcja niesamowita, polecam każdemu. Tym czasem idę zgonować dalej, miłego wieczorka kochani! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: bialek_cos_ty_uczynil.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ekhm, Murki i Marabelki.

Sprawa eskaluje, jesteśmy mocno zaskoczeni i poruszeni odbiorem naszej grafiki. Nigdy nie było naszym zamiarem wywołanie takich reakcji. W żaden sposób nie chcemy promować lub wspierać patologii w postaci różnych form przemocy.

Przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte.

Poniższy obrazek powstał z zamysłem stworzenia zabawnej gry słów nawiązującej do produktu Pianki Liście, który mamy w ofercie. NIGDY, ale to NIGDY, naszym zamiarem nie było naturalizowanie lub w jakikolwiek sposób pochwalanie stosowania przemocy. Nieważne, czy fizycznej, czy psychicznej, nieważne wobec kogo i kiedy. To nie podlega dyskusji, przemoc nie może mieć miejsca.

Na co dzień każdy z nas doświadcza, niestety, różnych form przemocy. Fizycznej podobno coraz rzadziej (oby), ale bardzo często, szczególnie w internecie, otrzymujemy nieprzyjazne, agresywne wiadomości. Bardzo łatwo jedną wiadomością, wydawałoby się, niewinną, można sprowokować dużo osób, które finalnie wyładują swój gniew w sposób, który paradoksalnie nie będzie miał wiele wspólnego z sympatią. Pamiętajmy o tym, bo we własnym gniewie łatwo przesadzić w drugą stronę i w walce o zatrzymanie przemocy dołożyć cegłę, która mocno zrani osobę po drugiej stronie. Po drugiej stronie są zawsze żywe i czujące osoby. Pamiętajcie o tym.

W każdym razie, mimo sugestii, podjęliśmy decyzję, że nie usuniemy posta. Nie chcemy chować głowy w piasek, zależy nam, żeby jasno określić własne stanowisko, aby nie było wątpliwości: JESTEŚMY PRZECIWNI STOSOWANIU PRZEMOCY. Czy coś więcej trzeba tu dodać? Nie widzę celu w opisywaniu o jaką przemoc chodzi, bo każda przemoc jest zła.

Mamy tutaj wielu sympatyków, którzy mogli poczuć się dotknięci naszą grafiką. Nie chcę nikogo przekupywać, ale wiem, że sporo osób myślało o zamówieniu żelków w najbliższym czasie. Dlatego też postanowiłem zrobić specjalny rabat na tę okazję. Działamy na bardzo niskiej marży, takie rabaty zdarzają się u nas bardzo rzadko, ale jest to wyjątkowa sytuacja. Wybierając swój kod możesz dać nam sygnał.

pokaż spoiler kod -15%: "WYBACZAM" + kubek liści gratis - działa do dnia chłopaka

pokaż spoiler kod -20%: "STOPPRZEMOCY" - działa do dnia chłopaka

Jesteśmy małym producentem żelków, zatrudniamy około 30 osób. Codziennie znajdujemy się w różnych sytuacjach i doskonale rozumiemy rolę szacunku do drugiego człowieka. Z mojej strony dodam, że dołożę starań, aby powyższe wartości na stałe wpisały się w nasze zasady działania.

Od razu odpowiem - nie będzie analogicznego posta na dzień kobiet. Nie pozwolimy na podobne interpretacje w przyszłości. Jak widać, takie gry słów nie są zabawne i łatwo przekroczyć cienką granicę.

#gusto #oswiadczenie #afera
      pokaż całość

odpowiedzi (202)

3 studentów budownictwa po udanej 13 godzinnej operacji usuniecia ściany działowej wraz z podłączeniem ciepłej wody
      #heheszki #budownictwo

odpowiedzi (58)

Nawiązując do wczorajszego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52282975/kolezanka-zarejestrowala-sie-na-jakiejs-gieldzie-p/ - koleżanka została słupem, szemrana giełda, 14 tysięcy z konta jakiejś Polki, ruska (?) mafia itp.

Wczoraj w nocy telefony ucichły, ale to tylko przez to, że wyłączyła telefon. Dzisiaj o 8 koleżanka poszła na policję. Samo czekanie na kogoś zajęło jej dłużej niż wywiad, ale to najmniej ważne ¯\_(ツ)_/¯ Policjant, który ma zająć się tą sprawą powiedział, że dobrze, że zgłosiła się tak wcześnie i że często dostają takie zgłoszenia. Dodał też na wstępie, że lepiej żeby ci od tego "trefnego biznesu" nie byli jednak z Rosji, bo wtedy policja nic nie będzie mogła zrobić. Dużo na ten moment dalej nie wiemy, policjant kazał zebrać wszystko co jest związane ze sprawą w wersji papierowej i przynieść do nich - tj. dowód przelewu, rejestr połączeń, wiadomości z groźbami pójścia na policję - ogólnie całość. Uwaga hit! Policjant zaproponował koleżance bycie "kozłem ofiarnym" - miałaby dalej brnąć w tę sprawę, wykonywać przelewy, które kazaliby jej robić etc. - i to wszystko pod nadzorem policji. Dodatkowo, kasę, którą ma teraz na koncie kazali przelać jej na konto babeczki, z którego dostała przelew. Trochę to dziwne, czy po prostu ja już świruje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
      Przypominam, że wszystkie dane koleżanki są u mafii (?), jest łatwa do wystalkowania na fb
      Z ostatniej chwili - znowu do niej dzwonią z tej giełdy, telefon za telefonem

Pod poprzednim wpisem pojawiło się wiele komentarzy, że ta cała akcja to bait, ale niestety nie jest - naprawdę można być aż tak głupim.
      Zaplusujcie jak chcecie być wołani!

#banki #gielda #prawo #policja #logikarozowychpaskow
      pokaż całość

odpowiedzi (190)