•  

#mirkowyzwanie

1. Uporządkuj! Skoś trawę, pozamiataj podwórko, sprzątnij w parku lub lesie smieci, ogarnij swój rower i wysprzątaj auto.
    2. Uruchom własną stronę WWW lub inną usługę.
    3. Zbuduj plac pod ognisko.
    4. Osiągnij 120% swojego dotychczasowego dystansu maksymalnego (np.: życiówka 10km -> 12km, życiówka 20km -> 24km)

Ej trochę siara przyznać, że potrzebne było mirkowyzwanie do umycia okna :P Ale to TE OKNO, na myśl o którym mi się robi zawsze słabo, bo trzeba przesuwać szafki żeby się do niego dostać, a jak ruszać szafki, to trzeba posprzątać w środku i za nimi, odkurzyć kaloryfer który jest obok i w ogóle robi się już poważna impreza. No nic - okno ogarnięte, pająki eksmitowane, żaluzje umyte (kto kurwa wymyślił żaluzje nie myślał o myciu tego gówna).

I zanim mi ktoś napisze "Eee, Towarowa, co tak na odpierdol" - zrobiłam przegląd szaf (dwie torby ciuchów idą szukać nowych właścicieli), przegląd apteczki (reklamówka starych leków trafi do apteki), przegląd kosmetyków (przede mną tzw. akcja denko na wykończenie tych wszystkich kremów do rąk...) i przegląd zapasów kuchennych (do końca miesiąca chyba będę się żywić wyłącznie makaronem i pomidorami z puszki).

źródło: mirkowyzwanie2.png