•  

1. Przepłyń wyrobem pływającym skonstruowanym samodzielnie min. 100 m na pobliskim akwenie wodnym
    2. Stwórz reakcje łańcuchową za pomocą przedmiotów dostępnych w Twoim domu.
    3. Zamknij lato w słoiku - zrób owocowe przetwory na zimę.
    4. Przeczytaj książkę, która kojarzy ci się z wakacjami.
    Książka która najbardziej kojarzy mi się z wakacjami znajduje się poniżej. Odpowiedź na pytanie jest "dlaczego?" jest bardzo prosta. Wtedy została podjęta decyzja o #wychodzimyzprzegrywu padło stwierdzenie "uderz pięścią w stół i działaj", pięść w górę i jeb w blat. Wiecie co się zmieniło? Nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczęła boleć mnie ręka, ot cała filozofia. Na chwilę przestajemy myśleć o przegrywie a zaczynamy myśleć o bolącej ręce. Całkowicie poważnie mówiąc, książka stosunkowo ciekawa aczkolwiek według mnie jest w niej dużo "kołczowego gadania". Mimo wszystko polecam #przegryw mimo, iż nadal w nim tkwię żyję w nadziei, iż kiedyś opuszczę bezpieczny kurwidołek rzucając się na głęboką wodę i wskakując na rekina popłynę do brzegu zwanego normalnością. Pozdrawiam serdecznie.
    Swoją drogą wykonałem jeszcze jedno zadanie, polegające na przetworach, ale były one z grzybów, a grzyb to chyba nie owoc więc wrzucam książkę, do której systematycznie wracam. Pozdrawiam serdecznie i życzę każdemu udanego życia ᕦ(òóˇ)ᕤ
    #mirkowyzwanie

źródło: 119115359_329641908258161_2014764053221448657_n.jpg