•  

#anonimowemirkowyznania
    Panowie, bądźcie prymitywami!! Pewnie wielu z was będzie się śmiać z tego tekstu ale cóż. Taka to cena mojej naiwności. Nie chcę też by ktoś to odebrał jako hejt wobec facetów czy kobiet, mimo że może to tak wyglądać miejscami.

Jestem rozczarowany jedną rzeczą związaną z dorosłością. Jako nastolatek starałem się nie być taki.. dziki jak moi koledzy. Byłem mniej wulgarny. Mniej łasy na kasę czy władzę. Myślałem o czymś więcej niż tylko o sobie i byłem bardziej empatyczny. Po prostu byłem świadom pewnych męskich przywar a tak jakoś mi się przywidziało z idealistycznych pobudek, że chciałem być jakąś w miarę dobrą wersją samego siebie. Być ponad to. Zapanować nad tym. To nie tak, że nie miałem wad. Po prostu brzydziło mnie bycie ordynusem czy prymitywem.

Myślałem, że nie będę miał zbyt dużych problemów z kobietami. Jestem całkiem wysoki, morda w sumie nienajlepsza ale i nienajgorsza, ma kilka mocnych punkcików. Kobiety się przy mnie nie nudzą. Dbam całkiem nieźle o higienę. Lubią mnie generalnie. Lubią i nic więcej.

Życie wszystko zweryfikowało. Okazało się, że na kumpla to super cechy ale na coś więcej to już nie, bo kobiety posługują się rozumem w mniejszej mierze niż myślałem. Okazało się, że wybierają facetów głównie instynktem. One nie analizują. One po prostu czekają aż impuls nagle sam wpadnie i nimi pokieruje. Jako dowód wpadł mi w ręce, dość przypadkiem, artykuł naukowy mówiący o tym, że kobieta to w sumie lubi być dominowana, lubi władczych facetów szybko podejmujących decyzje. Czytam nawet że w sumie kobieta lubi jak facet myśli w łóżku głównie o sobie a sama jest zaspokojona niejako "przy okazji". To taki trochę inny model samca niż ja bo ja staram się myśleć przed wyborem i nie lubię traktować kobiet jak jebadła. Jak zacząłem analizować niektóre swoje przygody miłosne to zacząłem rozumieć czemu się zepsuły.. bo faktycznie mogłem być dla nich za grzeczny. Nie było we mnie gbura. Był mały książę.

Innym razem jakoś przypadkiem trafiłem na youtubie na film laski opowiadającej o tym jak coś tam gadała o facetach. I znowu mnie zszokowało jakie bzdury odpowiadają za to, że ktoś im się podoba. Generalnie protip panowie: zadziornie złapcie ją za rękę. Albo zdecydowanym tonem mówcie "idziemy tędy". Tak, wtedy pokazujecie te swoją samczość i... to wystarczy. Możecie wtedy być kim chcecie, ważne że ten dziwny, niemal nic nie mówiący o waszej prawdziwej naturze gest, wystarczy by wywołać wspomniany dużo wczesniej "impuls".

I nagle olśnienie. To dlatego przeciętny Seba jest ode mnie dużo skuteczniejszy w miłosnych starciach. Uparty debil? Łasy na władzę prymityw? Nieczuły knur myślący w łóżku głównie o swojej przyjemności? Nie panujący nad nerwami dzikus? Walczyłem z tymi wadami żeby było mi bliżej do człowieka niż do małpy i mam za swoje, bo samiec to taki Seba właśnie.

Wygląda na to, że zostają dla mnie same platoniczne półprodukty. W miłości widać trzeba być zwierzęciem a nie człowiekiem.

Może dla was to oczywiste. Dla mnie nie było jeszcze niedawno.

Pewnie sobie kogoś znajdę w końcu... ale pewnie później niż wcześniej. I wiem już, że wśród zwykłych kobiet to raczej nie powinienem szukać. Ale jeśli taka inna kobieta stara się panować nad swoimi naturalnymi wadami to.. może warto? nie wiem... tak czy siak ja nie mam ochoty się zmieniać..

A wy? Wy lepiej pielęgnujcie swoje naturalne wady. Czy spierdzieliście się dzisiaj przy niej soczyście? Czy zerżnęliście ją na klatce schodowej bo akurat tak chcieliście i już? Czy pokrzyczeliście bo zamiast piwa kupiła mleko? Jeśli nie to na co czekacie?? Impuls nie weźmie się znikąd.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #frajer

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f5fdec78679b6c666e7c277
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
    Wesprzyj projekt

źródło: iblog.dearbornschools.org

+: nowywinternetach, trancefan1986 +8 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h