Wpis z mikrobloga

podjaralem sie poprzednim "projektem" bo w miarę łatwo i płynnie mi szło to teraz się zderzyłem ze ściana ; p nie wiedziałem jak to skończyć, jakie kolory dać, jakie detale itp
juz samo składanie postaci/ smoka przyprawiło mnie o ból głowy, ale tu akurat jestem zadowolony bo nie spodziewałem sie, ze wyjdzie coś co nawet przypomina głowe xD, ale brak pomysłu na kolory i tło totalnie mnie zniechęcił do dłubania w tym dalej, może później wrócę do tego i skleję filmik 360 ; p

wrzuce kilka opcji z chyba 30 xD

jak coś to łapcie instagrama nie musicie followac bo i tak wrzucam tam swój spam i traktuje to jako taki swój pamiętniczek upośledzonego grafika i staram sie tam pisać po angielsku bo znajomość tego języka u mnie leży ; p
https://www.instagram.com/flossy_3d/
#blender
źródło: comment_1600121554cN1ge6jgHPZKfhoxRsJ6AF.jpg
  • 9
@niski_czlek: ja to bym dał to do Zbrusha i zestylizował delikatnie, jakieś detaliki, potem mozesz sie pobawic zmaterialami w Substance Painter, obczaj tutaj np ten kanał, im fajniej poskreslisz detali, np. pekniecia rysy, nierownosci, sęki itp, tym ładniej to wyjdzie przy kolorowaniu, no i obczaj te triki przy kolorowaniu z uzyciem rożnych masek
@Kopytko1: mialem plan dodac detale itp, ale w połowie cały koncept przestał mi sie podobać potem nawet nie mogłem dobrać kolorów i sie zniechęciłem, może jak sie wyspie to wrócę do tego i spróbuje poprawić bo faktycznie strasznie płasko wyszło i nudno :/