Wpis z mikrobloga

@murdoc: Ja akurat jestem o tyle dziwny, że głosuję na program a nie na ludzi i niewazne jak ktoś próbuje obrzydzić mi konfederatów. To że Krzychu czy inny Wilk plecie czasem kocopoły albo ma upośledzoną argumentację nie sprawia że wnioski co do rozwiązań też są zwalone. Z pełnym programem zgadzam się pewnie w jakichś 70-80%, nie chce mi się robić pełnej recenzji.
@Zendemion: bo w Polsce nie ma partii, która by mi odpowiadała. Najbliżej światopoglądowo jest mi Koalicja Obywatelska, ale aktualnie jest tam taki #!$%@?, że nie zamierzam marnować na nich głosu. Dlaczego Ty nie odniesiesz się do aktywności poselskiej lidera Konfederatów?
@ghandi92: ale mnie w tym momencie interesował program który akceptujesz jakościowo a nie ideowo

Co do składania podpisów przez jednego z liderów:
- Konfederacja ma 11 członków, a żeby złożyć projekt ustawy potrzeba 15 podpisów - najwidoczniej reszta opozycji nie chce dać szansy do procedowania projektór konfederacji
- Pozostałe ugrupowania są w stanie samodzielnie składać projekty, więc nie mają potrzeby szukać podpisów spoza swoich ław