Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie wchodźcie w związek z dziewczyną 20+ lat która jest dziewicą. Taka dziewczyna nie będzie potrafiła na was zadziałać, w łóżku brak jakiejkolwiek inicjatywy, to wszystko przekłada się na to że nie będziecie z tego związku czerpać szczęścia, nawet jeśli dziewczyna jest jak najbardziej w porządku.
Jeśli jej wszystkie koleżanki to też stare dziewice, to jesteście w totalnej dupie.
Sam w coś takiego się wpakowałem, pora dzisiaj zakończyć tą farsę.

#rozowypasek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f60732a8679b6c666e7c31c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania też mam takie rozkminy. Sam jestem niedoswiadczony i jakbym miał znaleźć jakas to tylko niedoświadczoną, ale problem w tym że mam 24 lata prawie i z laska w moim wieku ktora jest dziewicą musi być coś nie tak, musi mieć niskie libido bo jakby tak nie było to by zawsze kogoś znalazła. Przecież wokół każdej dziewczyny jest pełno facetów, jak ciągle jest dziewica to musi być z nią coś nie tak.
@Kerrigan @Olsea @agaja przecież ma rację, kobieta w porównaniu do faceta zawsze ma kogoś z kim może to zrobić, jak nie chciała to widocznie ma niskie libido czy coś z nią jest nie tak, jest aseksualna czy coś. Nawet jako przegryw bym takiej chyba nie chciał, tyle że doświadczonych też nie
i z laska w moim wieku ktora jest dziewicą musi być coś nie tak, musi mieć niskie libido bo jakby tak nie było to by zawsze kogoś znalazła. Przecież wokół każdej dziewczyny jest pełno facetów, jak ciągle jest dziewica to musi być z nią coś nie tak. Z


@Lucider5: ale Ty wiesz, że można po prostu nie chęć uprawiać seksu z byle kim, byleby nie być dziewica? A do tego się
@agaja

A wchodzenie w związek na siłę, byleby nie być samemu to idiotyzm.

Łatwo ci mówić bo weszłaś w związek wtedy kiedy chciałaś, pisałaś że mogłaś mieć związek w gimnazjum już, ale chciałaś dopiero na studiach i dostałaś go na studiach. Gdybyś chciała od gimnazjum i nie dostała go nigdy to byś mówiła tak jak przegrywy

Ja sama w puerwszy związek weszlam dopiero na studiach - gdybym chciała, to od gimnazjum kandydatów
@agaja no jak miała masę potencjalnych partnerów i z zadnym nigdy nic to albo jej się żaden nie spodobał i ma za wysokie wymagania albo nie miała ochoty i jest aseksualna lub z niskim libido.