Wpis z mikrobloga

Siedząc obecnie nad tym „potokiem” gdzieś daleko w UK naszły mnie pewne myśli otóż jeżeli ktoś myśli ze podróżowanie samemu jest fajne to z mojego ponad 7 letniego doświadczenia mogę stwierdzić ŻE NIE.

Wymyśliłem sobie ze pojadę sobie gdzieś pozwiedzać, mój ostatni tydzień urlopu w tym roku, ostatni taki ciepły dzień. Dymałem prawie 200 km żeby tutaj dojechać, kolejne 3 km z buta i teraz siedzę jak ta dupa i nawet nie ma do kogo się odezwać. Wyjeżdżając rano z domu nawet nie powiedziałem ze gdzieś jadę i do teraz nikt nawet nie napisał ani zadzwonił czy żyje. Prawdę mówiąc to nie odezwałem się do nikogo słowem od wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I tak w ten sposób zwiedzam ten świat już ponad 7 lat w pojedynkę :(

#samotnosc #feels #uk #rozkminy #podrozujzwykopem #podroze

Pobierz FeyNiX - Siedząc obecnie nad tym „potokiem” gdzieś daleko w UK naszły mnie pewne myśl...
źródło: comment_1600177958nfaTfww6BiwCulpdLdmxR6.jpg
  • 23
@FeyNiX: Ojjj tak tak byczku +1
Też dużo samemu zwiedziłem, jeździłem, łaziłem, spałem, chodizłem i inne takie. I może to faktycznie jest miłe oderwanie się od codzienności, ale do czasu, aż sobie uświadomisz, że tak naprawdę dalej jest się samotny, tylko zmienia się sceneria. Zagranica, góry, morze, #!$%@? muje, ale to wciąż niczego nie zmienia, a człowiek dalej nie ma nikogo bliskiego.
@kamilek98PL: Skąd jesteś? :D

@FeyNiX 7 lat samotnie podróżowałes?


@bigger: Między innymi, przez rok miałem taka robotę ze byłem wszędzie a później właśnie tego typu wyjazdy podczas urlopów, jedno dniowe i takie po dwa tygodnie. 95% sam.

nawet nie ma do kogo się odezwać


@FeyNiX: a na co to komu ( ͠° °)

tak naprawdę dalej jest się samotny

@losowynick13: sam =/= samotny
@FeyNiX: ogolnie zycie samemu jest smutne. a jak masz jakas narzeczona i przyjaciol to zawsze sie do ciebie odezwa. a tak to siedzisz sam jak palec. dlatego zycie na emigracji jest smutne, no chyba ze jestes charyzmatycznym czlowiekiem ktory szybko znajduje sobie ludzi. jeszcze jak robisz ponizej swoich kwalifikacji to juz w ogole. a wykopki beda mowic ze im tak dobrze bo zarabiaja pieniadze i mozesz sobie kupowac zabawki czy gierki
@FeyNiX: Midlands ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kamilek98PL: to ja w przeciwnym kierunku bo Hull ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FeyNiX: ogolnie zycie samemu jest smutne. a jak masz jakas narzeczona i przyjaciol to zawsze sie do ciebie odezwa. a tak to siedzisz sam jak palec. dlatego zycie na emigracji jest smutne, no chyba ze jestes charyzmatycznym czlowiekiem ktory szybko znajduje sobie ludzi.